Skole – the Mount Parashka

Route from Skole to Mount Parashka and return to Skole
Start from the town: Skole
26.9 km
10 hours
Level: Amateur
Weather forecast in settlements around the route:
Climbing the Parashka mountain from Skole. Return to Skole. It is possible to pass for a day or with one night.

3D video animation of this route

Comments
Андрій - 2021-07-27 21:40:31
Частина маршруту до водоспаду Гуркало проходиться легко, трохи далі починається дика стежка з дуже нерівномірним маркуванням, рекомедую добре зарядити телефон і без gps не намагатися пройти другу частину, часто стежка просто зникала або маршрут вів з більш-менш помітної дороги у хащі. Частина маршруту це буквально продирання через кущі або болото з кропивою без будь-якої помітної стежки. Багато переходів через річки, також багато болота навіть навіть у досить спекотний період. Ми хоч і не дуже досвідчені, але з десяток походів маємо за плечима для порівняння, цей був одним з найскладніших (відрізок Гуркало-Сколе), від Парашки такого не очікували. Ведмежі сліди в болоті теж трохи насторожили, враховуючи що в другій частині маршруту не зустрічали жодної людини. Але все ж маршрут дуже цікавий і мальовничий, лісові галявини з квітами, величезні бескиди в лісі над річкою - мабуть було того варте)
Наталя - 2021-06-20 13:48:45
Проходили цей маршрут 19 червня. Дорога зайняла 14 годин. З них до Парашки три години. Друга половина дороги погано промаркована. Багато разів заходили в хащі і ледве вибирались з них. Декілька разів (4-5) приходилось переходити через річку. Рекомендую вертатись з Парашки тією самою дорогою, що для підйому або йти з ночівлею. Сумарно, через те, що блукали дорога нам зайняла 39 км, а не 27 як написано.
Андрій - 2021-05-06 07:00:00
Проходили цей маршрут з друзями 1-2 травня. Перша частина маршруту ( до Парашки ) добра, але після парашки дуже занедбані стежки і маркери для навігації то з'являються, то зникають, тому не рекомендую цей маршрут. Хорошим рішенням буде піти в зворотному напрямку від Парашки
Сергей Литвиненко - 2020-08-27 06:53:08
Маршрут интересный и разнообразный. Шли в обратном направлении но за 2 дня не осилили целиком так как вторая половина маршрута (мы с нее начали) местами подзаросла и встречается много ручьев и тд что замедляет движение. Рекомендую время брать с запасом если вы не опытный турист.
Сух Олег - 2020-05-10 16:25:22
Джерело