the Carpathians live. We communicate in the real time

Real-time message feed
Reply to comment from:     Vova Chornyi     Show
Mykhailo Andrushkiv
7 hours ago
подзвоніть до місцевої поліції. і в фейсбук скиньте пост.
Олег Шатковський
10 hours ago
Народ, а на костричу є дорога, придатна для велосипеда?
Reply to comment from:     Vova Chornyi     Show
Олег Шатковський
10 hours ago
Думаю можна в якійсь садибі залишити. Є там Кам.Ін наприклад. Але киньте пост десь в фейсбуці, бо так шансів не густо що власник вгадає, де питати.
Оксана Куценко
11 hours ago
Доброго дня, на ці вихідні з Яремче, на г. Синячка чи Явірник, можна вже йти?
Vova Chornyi
11 hours ago
привіт, знайшли ключі від машини по дорозі на Кострич, власників не знайшли, підкажіть де тут є якийсь пункт куди б їх віддати в Кривопіллі)
New comment on the object on the map: Притулок на полонині "Луковиця"
Яр
17 hours ago
Яр
17 hours ago
Притулок на полонині "Луковиця" [без опису]
New comment on the forum: Дозвіл прикордонників
Kavendish AronVit
20 hours ago
Вельми дякую! Взагалі, в тому то і була ідея саме тут цю інфу зібрати, бо ж дуже доречна. І було б круто, аби розробники додатку помістили це прямо до маршрутів. Дякую!
Reply to comment from:     B. K.     Show
vas kuz
20 hours ago
Доброго дня! На середині Вододільного хребта є полонина(можливо саме Панська) з жовтими квітами (купальницями) з джерелом на ній! Підкажіть будь-ласка в якому вона стані зараз-коли там можна очікувати цвітіння купальниці !?Був би вдячний за її фото!) На фото ця полонина 5 травня 2019р
New comment on the forum: Дозвіл прикордонників
Roman Gelembjuk
21 hours ago
Куди відправляти заяву і де отримувати остаточну паперову перепустку. Детальної інструкції на всі випадки я не знайшов. Схоже, ситуація виглядає так: Якщо ви ідете в похід по прикордонній території Закарпатської області то ви відсилаєте заяву до Мукачівського прикордонного загону. Нижче в коментарях є емейл. Якщо у ідете по території Івано-Франківськох і Чернівецької областей то заяву посилати до Чернівецького прикордонного загону. Емейла немає, але є телефон. Можна за ним взнати куди посилати заяву. Межа між цими двома прикордонними зонами - гора Стіг (умовний східний кінець "Мармаросів", далі східнше вже Гринявські гори). Також, потрібно отримати паперову перепустку на заставі. Коли ви ідете в мармароси з с.Ділове чи з с.Богдан, то застава має бути по дорозі і прямо там "обиінюєте" роздруковану заяву на перепустку. Але що робити, коли по дорозі немає застави? Відповідь на це питання я ще не найшов . Напевно можна дізнатися за телефонами прикордонних служб.
New comment on the forum: Дозвіл прикордонників
Roman Gelembjuk
21 hours ago
Телефони служб. Я не знаю наскільки вони актуальні на 2021 рік. у 2020 році у фейсбуці писали, що номери актуальні Ці контакти актуальні якщо ви знаходитеся в прикордоннй зоні в Закарпатській області Мукачівський прикордонний загін (031) 312-12-61 Застава Ділове: 03132-324-45 Застава Богдан: 03132-320-42 Ці контакти актуальні якщо ви східніше Закарпатської області Чернівецький прикордонний загін: (0372) 59-19-00 Застава с.Зелене(прислок Шибене) (0372)59-19-58
New comment on the forum: Дозвіл прикордонників
Roman Gelembjuk
21 hours ago
В Інтернеті вже є багато інформації на цю тему. Ми можемо тут узагальнити і зібрати все до купи. Як я розумію, для походу на Мармароси все просто. Потрібно за 2 тижні до походу відправити емейл на адресу mukachevo_zagin@dpsu.gov.ua (Мукачівський прикордонний загін). Цю відправлену заяву треба роздрукувати і вже в самому поході зайти у прикордонний відділ і там отримати перепустку. З собою мати внутрішній паспорт для всіх учасників походу. Тут є приклад заяви https://tinyurl.com/54fnh3jk або тут https://tinyurl.com/ukrkordon
New comment on the object on the map: Сучавський Гук водоспад
Roman Gelembjuk
21 hours ago
New object added on the map: Сучавський Гук водоспад
Roman Gelembjuk
21 hours ago
Сучавський Гук водоспад Сучавський Гук — каскадний водоспад в Українських Карпатах, геологічний заказник місцевого значення. Розташований у масиві Яловичорські гори, в межах Путильського району Чернівецької області, в селі Шепіт.
New comment on the object on the map: Гойдалка на маршруті
Николай Кутняк
9 May, 09:30
New object added on the map: Гойдалка на маршруті
Николай Кутняк
9 May, 09:30
Гойдалка на маршруті Гойдалка
New comment on the object on the map: Будівля
Валентин
9 May, 12:36
New object added on the map: Будівля
Валентин
9 May, 12:36
Будівля Будинок сироварів
MarishkaZim
9 May, 21:43
хороша палатка Tramp bike 2 бюджетна і легка. Спали в калюжі і цілу ніч йшов дощ- сухенькі))