Карпати в прямому етері. Спілкуємося в реальному часі

Стрічка повідомлень в реальному часі
Відповідь на коментар від:     Orest     Показати
JorikIF
5 годин назад
Якраз навпаки. І можу впевнено стверджувати, тому що маю і STS, і Thermarest з дорожчих утеплених. І майже весь час з дружиною використовую синхронно, тобто умови експлуатації (тільки в наметі ще й з футпринтом) та "мотогодини" однакові. STS приблизно через три роки почав втрачати герметичність. Спочатку під ранок дещо здувався, потім вполовину. Шукали проколи (але при проколі він би швидко здувся), віддавали в "Горгани" подивитись. Нічого не виявили. Просто по периметру мабуть розшарування, оскільки дві незалежні камери здуваються однаково. Потім десь читав про подібні випадки. А термарест (Хtherm, ще з старим клапаном) тримає як новенький. Так що мій досвід с точністю до навпаки. Вже замовив інший термарест, а тим STS теоретично можна користуватись, якщо не ліньки вночі трохи підкачати килимок ) але... так, термарест дорожчий, але як бачите моя економія мені не зекономила )
Новий коментар на форумі: Безпека дому
Антонов Степан
7 годин назад
Безпека - це не лише про захист від крадіїв. Варто ще й про інші моменти подбати. Придбав блоки автоматики https://kwitka.com.ua/generatory/bloki-avtomatiki-ats-avr/ . Для чого це потрібно, думаю, всі знають. А як ні, то отримайте консультацію в магазині. Купувати тут дуже вигідно різні товари для дому.
Відповідь на коментар від:     Mykola     Показати
Ska}|{и
5 грудня, 09:49
У Exped гарантія 5 років, тому якщо у вас заводський брак, ви спокійно можете замінити на новий
Відповідь на коментар від:     Mykola     Показати
Orest
5 грудня, 09:47
Спробуйте STS, думаю потім на термарест не подивитесь )
Відповідь на коментар від:     igor podsadnyk     Показати
Orest
5 грудня, 09:45
Ну напевно, я не користувався таким. Найкращі то STS - Sea to summit, маю два різних, одному щось біля 5 , чудово себе почуває.
Новий коментар на форумі: Харчування в поході
Відповідь на коментар від:     Антонов Степан     Показати
Мельник Ванда
5 грудня, 07:01
Помню, в последний поход брала с собой молотый кофе
Mykola
4 грудня, 18:35
У мене був Exped та є Thermarest, якщо є вибір краще брати Thermarest (у Exped балони всередині повідклеювалися десь на 3 рік і килимок став надувним циліндром).
Ska}|{и
4 грудня, 18:21
Звісно, що Exped i Therm-a-rest не коштують як галімий Китай... Але за хороші речі завжди потрібно платити. Килимок з r-value в межах - 3 з вагою 350 грам - це те, на що можна орієнтуватися.
Відповідь на коментар від:     Andrii     Показати
Ska}|{и
4 грудня, 18:17
Перевірені часом і надійні - це надувні килимки Exped i Therm-a-rest. Їх r-value від 2.8 дозволяє чудово користуватися ними три сезони, а якщо потрібно користуватися взимку, просто береться ще додатково пінка з r-value в межах 2 і цього цілком вистачає щоб спати на снігу.
Andrii
4 грудня, 17:18
Читав відгуки часто пишуть що спускатипочинають.короткий час служби натурхеків. А які ви маєте провірені часом фірми їх. І ціни їх? Буду вдячний
Ілля Бондарчук
4 грудня, 14:50
Добрий день, можливо в когось є інформація за колиби під горою Пожеретул на полонині Пирчул ?
Відповідь на коментар від:     Orest     Показати
igor podsadnyk
4 грудня, 14:31
Naturhike надувані паршивої якості
Viacheslav Kolenchenko
4 грудня, 11:02
Я підкладаю під неутеплений надувний килимок(aricxi) спінений поліетилен покритий алюмінієвою фольгою. Два шари по 5 мм по розміру килимка. До 0 градусів норм. Але цей поліетилен займає додаткове місце в рюкзаку.
Andrii
4 грудня, 08:24
Дякую
Відповідь на коментар від:     Andrii     Показати
Orest
4 грудня, 00:46
Це дуже гавняний якщо 2кг. Має бути десь 500 грам. -200г. 2кг це певно для кемпінгу. Там і в натурхіке мають бути легкі моделі.
Andrii
3 грудня, 19:39
Дивився на Алі. Там на хейкз R v...3,5 важить 1.9 кг А пінка 10 см 380 гр Чи я не там шукаю
Відповідь на коментар від:     Andrii     Показати
Orest
3 грудня, 19:33
Небо і земля. Я не знаю як я колись юзав пінку. Надуний не гірший в будь якому випадку, але щоб був тепліший то достатньо щоб р-валуе було більше 1.5. Пінка має десь 0.8-1 (залежно яка). Купляйте, щоб р-валуе було не менше 3 тоді не прогадаєте. Хоча я літом успішно використовую двохшаровий утеплений надувний sea to summit , там щось 4.5 чи 5 R-value. Якщо менше трьох одиниць R-value тоді взагалі не бачу сенсу в ньому, якщо ви не супер-пупер легкохід, з рюкзаком 5 кг. Мінус надувного , те що він скрипить, сірі STS скриплять навіть більше за інші їхні, але то таке.
Відповідь на коментар від:     Andrii     Показати
Mykola
3 грудня, 17:09
Дивитися на R-value, колись мав декілька поганих ночей при 8 з R-value 1, і норм спав при -15 з R-value близько 3.5
Відповідь на коментар від:     Andrii     Показати
Влад brumbar
3 грудня, 15:57
Якщо показник теплопровідності R-value відповідає зимовим показникам то цей килимок підходе до зимових походів.
Andrii
3 грудня, 15:29
Надивнуй килимок дійсно тепліший від пінки ..? Дякую наперед за відповіді. Мягко то точно а чи тепло під ним повітря не гріє!?