Карпати в прямому етері. Спілкуємося в реальному часі

Стрічка повідомлень в реальному часі
Відповідь на коментар від:     Vova Chornyi     Показати
Mykhailo Andrushkiv
6 годин назад
подзвоніть до місцевої поліції. і в фейсбук скиньте пост.
Олег Шатковський
9 годин назад
Народ, а на костричу є дорога, придатна для велосипеда?
Відповідь на коментар від:     Vova Chornyi     Показати
Олег Шатковський
9 годин назад
Думаю можна в якійсь садибі залишити. Є там Кам.Ін наприклад. Але киньте пост десь в фейсбуці, бо так шансів не густо що власник вгадає, де питати.
Оксана Куценко
10 годин назад
Доброго дня, на ці вихідні з Яремче, на г. Синячка чи Явірник, можна вже йти?
Vova Chornyi
10 годин назад
привіт, знайшли ключі від машини по дорозі на Кострич, власників не знайшли, підкажіть де тут є якийсь пункт куди б їх віддати в Кривопіллі)
Новий коментар до об'єкту на карті: Притулок на полонині "Луковиця"
Яр
16 годин назад
Новий об'єкт додано на карту: Притулок на полонині "Луковиця"
Яр
16 годин назад
Притулок на полонині "Луковиця" [без опису]
Новий коментар на форумі: Дозвіл прикордонників
Kavendish AronVit
18 годин назад
Вельми дякую! Взагалі, в тому то і була ідея саме тут цю інфу зібрати, бо ж дуже доречна. І було б круто, аби розробники додатку помістили це прямо до маршрутів. Дякую!
Відповідь на коментар від:     B. K.     Показати
vas kuz
18 годин назад
Доброго дня! На середині Вододільного хребта є полонина(можливо саме Панська) з жовтими квітами (купальницями) з джерелом на ній! Підкажіть будь-ласка в якому вона стані зараз-коли там можна очікувати цвітіння купальниці !?Був би вдячний за її фото!) На фото ця полонина 5 травня 2019р
Новий коментар на форумі: Дозвіл прикордонників
Roman Gelembjuk
20 годин назад
Куди відправляти заяву і де отримувати остаточну паперову перепустку. Детальної інструкції на всі випадки я не знайшов. Схоже, ситуація виглядає так: Якщо ви ідете в похід по прикордонній території Закарпатської області то ви відсилаєте заяву до Мукачівського прикордонного загону. Нижче в коментарях є емейл. Якщо у ідете по території Івано-Франківськох і Чернівецької областей то заяву посилати до Чернівецького прикордонного загону. Емейла немає, але є телефон. Можна за ним взнати куди посилати заяву. Межа між цими двома прикордонними зонами - гора Стіг (умовний східний кінець "Мармаросів", далі східнше вже Гринявські гори). Також, потрібно отримати паперову перепустку на заставі. Коли ви ідете в мармароси з с.Ділове чи з с.Богдан, то застава має бути по дорозі і прямо там "обиінюєте" роздруковану заяву на перепустку. Але що робити, коли по дорозі немає застави? Відповідь на це питання я ще не найшов . Напевно можна дізнатися за телефонами прикордонних служб.
Новий коментар на форумі: Дозвіл прикордонників
Roman Gelembjuk
20 годин назад
Телефони служб. Я не знаю наскільки вони актуальні на 2021 рік. у 2020 році у фейсбуці писали, що номери актуальні Ці контакти актуальні якщо ви знаходитеся в прикордоннй зоні в Закарпатській області Мукачівський прикордонний загін (031) 312-12-61 Застава Ділове: 03132-324-45 Застава Богдан: 03132-320-42 Ці контакти актуальні якщо ви східніше Закарпатської області Чернівецький прикордонний загін: (0372) 59-19-00 Застава с.Зелене(прислок Шибене) (0372)59-19-58
Новий коментар на форумі: Дозвіл прикордонників
Roman Gelembjuk
20 годин назад
В Інтернеті вже є багато інформації на цю тему. Ми можемо тут узагальнити і зібрати все до купи. Як я розумію, для походу на Мармароси все просто. Потрібно за 2 тижні до походу відправити емейл на адресу mukachevo_zagin@dpsu.gov.ua (Мукачівський прикордонний загін). Цю відправлену заяву треба роздрукувати і вже в самому поході зайти у прикордонний відділ і там отримати перепустку. З собою мати внутрішній паспорт для всіх учасників походу. Тут є приклад заяви https://tinyurl.com/54fnh3jk або тут https://tinyurl.com/ukrkordon
Новий коментар до об'єкту на карті: Сучавський Гук водоспад
Roman Gelembjuk
20 годин назад
Новий об'єкт додано на карту: Сучавський Гук водоспад
Roman Gelembjuk
20 годин назад
Сучавський Гук водоспад Сучавський Гук — каскадний водоспад в Українських Карпатах, геологічний заказник місцевого значення. Розташований у масиві Яловичорські гори, в межах Путильського району Чернівецької області, в селі Шепіт.
Новий коментар до об'єкту на карті: Гойдалка на маршруті
Николай Кутняк
9 травня, 09:30
Новий об'єкт додано на карту: Гойдалка на маршруті
Николай Кутняк
9 травня, 09:30
Гойдалка на маршруті Гойдалка
Новий коментар до об'єкту на карті: Будівля
Валентин
9 травня, 12:36
Новий об'єкт додано на карту: Будівля
Валентин
9 травня, 12:36
Будівля Будинок сироварів
MarishkaZim
9 травня, 21:43
хороша палатка Tramp bike 2 бюджетна і легка. Спали в калюжі і цілу ніч йшов дощ- сухенькі))
Инна
9 травня, 19:13
ребята подскажите, а какой красивый маршрут, на пару дней есть и без большого количества снега? заранее спасибо