Криївки УПА на карті Карпат

Наша інтерактивна карта Карпат містить не тільки інформацію про гірські вершини, джерела та колиби, а й багато інших корисних та цікавих для туриста місць.

Зокрема, ми збираємо інформацію про місця, пов’язані з історією УПА. Нас цікавлять криївки та пам’ятні знаки. Коли будуть з’являтися такі факти, ми зможемо оновлювати похідні маршрути або додаватимемо нові маршрути, щоб туристи не оминули ці цікаві місця під час своїх походів.

Інформацію на нашу карту про криївки та інші місця, пов’язані з історією УПА, може додати кожен бажаючий. Використовуйте мобільний додаток “В Похід Карпатами” (але потрібно знаходитись безпосередньо в тому місці) або веб-сайт https://vpohid.com.ua/ – тут можна додати інформацію з будь-якого місця.

Продовжувати читання Криївки УПА на карті Карпат

Що робити наступним у мобільному додатку “В Похід Карпатами”?

Що робити наступним у мобільному додатку “В Похід Карпатами” ?

Щоб проголосувати напишіть номер пункту в коментарі.

1. Чат та форум для спілкування користувачів додатку між собою. Буде працювати лише при наявності інтернет підключення.

2. Трекінг маршруту в поході. Експорт в зовнішні формати.

3. Онлайн трекінг маршруту, щоб показати де я зараз знаходжуся.
Наприклад, відправити посилання мамі, вона зможе відкрити сторінку і бачити мій шлях і де я зараз. Буде працювати лише при наявності епізодичного інтернет піключення.

Продовжувати читання Що робити наступним у мобільному додатку “В Похід Карпатами”?

Версія для iOS

Мене часто запитують чи буде розроблено мобільний додаток для iOS телефонів (айфонів), такий як “В Похід Карпатами” для Android.

Поки що я не планую займатися розробкою версії для iOS . Для того, щоб це зробити, потрібно затратити стільки ж часу, як і на вже готовий додаток для Android. Крім того, необхідна техніка Apple – Mac book, декілька різних iPhone телефонів для тестування. Тобто – час і гроші. Наразі проблемними є як одне, так і друге.

Можливо, пізніше, десь під кінець 2020 року я серйозно про це подумаю.

Проте, Для власників iPhone є порада. Ви можете купити собі якийсь з дешевих Android телефонів та ходити з ним у походи! Будете мати окремий телефон лише для походів.

Роман Гелемб’юк, розробник проекту “В Похід Карпатами”

Якщо у вас виникли проблеми з мобільним додатком

Деякі користувачі мобільного додатку “В Похід Карпатами” повідомили про проблеми та помилки.

Для вирішення цих проблем будемо спілкуватися та робити деякі тести, щоб визначити джерело проблеми і вирішити її.

На даний момент відомо про 3-4 проблеми, всі вони стосуються старих телефонів (2 роки або більше) і нестачі оперативної пам’яті.

Якщо у вас щось не працює, додаток видає помилку та завершується, або просто все закривається:

 1. Зареєструйтеся як бета-тестер.
  Це проста процедура. Дасть вам можливість запустити тимчасову бета версію програми, а мені надійдуть повідомлення з описом проблем, які у вас виникли.
  Щоб зареєструватися тестером, перейдіть за посиланням https://play.google.com/apps/testing/com.gelembjuk.mytrekking та погодьтеся бути тестером.
 2. Видаліть додаток з телефону та встановіть знову.
  Під час перегляду сторінки додатку у Play сервісі вам буде вказано, що це бета-версія.
 3. Запустіть додаток та перевірте чи щось змінилося.
  Якщо проблема все ще існує, напишіть емейл на vpohid.com.ua@gmail.com . Опишіть проблему, вкажіть який у вас телефон. Паралельно з цим я отримаю опис помилки, яка виникла у вашому телефоні (в більшості випадків).

Прес реліз: Ентузіаст оцифрував більше ста пішохідних маршрутів для походів Карпатами

Програміст з Івано-Франківська розробив веб-платформу для оцифрування маршрутів піших походів та вже вніс в базу більше 100 маршрутів в українських Карпатах.

Веб-сайт та мобільний додаток були запущені ще минулого літа. Зараз цей проєкт отримав значне вдосконалення – підтримку маршрутів для походів.

Продовжувати читання Прес реліз: Ентузіаст оцифрував більше ста пішохідних маршрутів для походів Карпатами

Більше 100 похідних маршрутів у мобільному телефоні

Як вже повідомлялося, ми випустили нову версію мобільного додатку “В Похід Карпатами”. Основною новою функцією в цій версії стала підтримка маршрутів.

Зупинимося детальніше на підтримці маршрутів у мобільних телефонах Android.

Каталог маршрутів наразі налічує 102 маршрути в різних регіонах та масивах Карпат. Список маршрутів буде розширюватись. Ми розраховуємо на зворотній зв’язок з любителями походів Карпатами і отримання рекомендацій та інформації про маршрути, які можна додати в цей каталог.

Продовжувати читання Більше 100 похідних маршрутів у мобільному телефоні

“Явірник” – нова версія мобільного додатку!

Сьогодні презентуємо нову версію мобільного додатку для походів Карпатами. Версія – 1.2.0 “Явірник”

Відтепер версії додатку, крім номера, будуть мати також символічну назву, яка стосується Карпат. Ця версія буде називатися –“Явірник”

Найбільша нова функція – Каталог маршрутів та можливість слідувати обраному маршруту. В списку будуть всі маршрути, які є на нашому сайті у відповідному каталозі.

Продовжувати читання “Явірник” – нова версія мобільного додатку!

Маршрути походів Карпатами. Вже на нашому сайті!

Відколи було створено наш сайт “В Похід Карпатами” та мобільний додаток, надійшло багато запитань та прохань про маршрути для походів.
Каталог об’єктів – це добре, але користувачі веб-сайту та мобільного додатку хочуть бачити маршрути для своїх майбутніх походів.

Повідомляємо про запуск нового розділу веб-сайту – “Маршрути Карпат“!

Поки що лише на веб-сайті. Підтримка маршрутів у мобільному додатку незадовго з’явиться (не пізніше 2-х тижнів).

Продовжувати читання Маршрути походів Карпатами. Вже на нашому сайті!

Села та міста Карпат тепер у мобільному телефоні

Чи знали ви , що у Карпатах є 732 населених пункти?! Пересічний любитель походів у гори може назвати 15-20 сіл та містечок з регіону українських Карпат. Але їх є набагато більше!

Тепер у нас є можливість краще пізнати наші улюблені Карпати. І не тільки теоретично, а в “польових” умовах.

Коли я почав створювати мобільний додаток “В Похід Карпатами”, й сам не дуже уявляв, якими різноманітними є величні Карпати. Звичайно, мені були добре відомі популярні маршрути та райони – околиці Яремче, Ворохти, Верховини, Чорногірський хребет , Горгани в районі Гута – Осмолода – Бистриця. Здвалося, що це і є всі Карпати.

Продовжувати читання Села та міста Карпат тепер у мобільному телефоні

Скільки вершин Явірників є в Карпатах

Чи знали ви, що у Карпатах є 5 вершин з назвою Явірник, та ще декілька з подібними назвами? І це лише ті, що нанесені на карти.

Можливо, це найбільш популярна назва для гірської вершини в Карпатах.

1. Явірник-Горган (1467). Напевно, найбільш відомий з Явірників. Знаходиться біля популярного Яремче. Через цю вершину проходить декілька туристичних маршрутів з Яремче та інших навколишніх сіл – Татарова, Микуличина і курорту Буковель. На цю вершину є декілька популярних маршрутів. Наприклад: Яремче – Явірник-Горган – Водоспад Пробій або Явірник-Горган з Яремче в Микуличин чи Татарів

Продовжувати читання Скільки вершин Явірників є в Карпатах