В останньому оновленні мобільних додатків “В Похід Карпатами” для Android та iOS появилася можливість зберігати приватні позначки для місць на карті. І загалом покращено процес додавання місць на карту.
Тепер користувач може вибрати чи він хоче додати позначку на карту видиму для всіх, чи позначка буде видима лише йому. Раніше всі позначки додані в додатку “В Похід Карпатами” були видимі для всіх користувачів.
Оновлення додатку “В Похід Карпатами” для Android зазвичай проходить через стадію бета-тестування. Якщо це тестування успішне, то нова версія стає доступною для всіх користувачів.
Тестування потрібне щоб переконатися , що всі проблеми вирішені, а нові функції працюють правильно.
Інколи я виправляю помилки які були повідомлені користувачами додатку. В такому випадку я прошу цих користувачів приєднатися до бета-тестерів , щоб перевірити чи помилка дійсно виправлена.
Тут описано як саме приєднатися до тестерів додатку. Якщо ви приєднаєтеся ви будете отримувати оновлення версій раніше від усіх інших користувачів.
Щоб приєднатися до тестерів перейдіть за посиланням https://play.google.com/apps/testing/com.gelembjuk.mytrekking і там підтвердіть готовність отримати бета-версію мобільного додатку “В Похід Карпатами”. Через деякий час ви зможете встановити цю версію звичайним способом через Play Services на вашому Андроід телефоні.
Дві новини для карпатських мандрівників. – Нарешті опубліковано “В Прохід Карпатами” для iOS/iPhone – Додаток для Android змінив свій інтерфейс. Нова версія 2.0 вже також доступна в Play Market
Коли будуть виправлені помилки які ви знайдете (я сподівають їх не буде) тоді додаток остаточно бде опубліковано в App Store .
Цей додаток має ьаку саму фунціональність, що і однойменний додаток для Андроід. Деякі інструменти ще недоступні, наприклад “Що то за гора?”. Проте, основні інструменти – карта, маршрути, місця, чат, форум працюють так само як на Андроід.
Оновлений додаток “В Похід Карпатами” вже готовий до виходу. Це не остаточний варіант, інтерфейс ще буде мінятися . В наступні місяці я планую регулярно випускати оновлення щоб вдосконалити саме дизайн та інтерфейс. Набір інструментів залишився такий як і був: маршрути, карта, чат та інше.
На даний момент нова версія ще не доступна для всіх, лише для користувачів, які погодилися стати бета-тестерами мобільного додатку “В Похід Карпатами” для Андроід.
Режим бета-тестування на платформі Play Services дозволяє перевірити нові версії мобільних додатків на обмеженій кількості добровольців – бета-тестерів.
Отже, якщо ви готові перевірити роботу нової версії перейдіть за посиланням https://play.google.com/apps/testing/com.gelembjuk.mytrekking і там підтвердіть готовність отримати бета-версію мобільного додатку “В Похід Карпатами”. Через деякий час ви зможете встановити цю версію звичайним способом через Play Services на вашому Андроід телефоні.
Якщо ви знайшли якісь проблеми в роботі додатку то пишіть на емейл vpohid.com.ua@gmail.com
На Прикарпатті триває робота над удосконаленням туристичної платформи “В Похід Карпатами”. На даний момент платформа “В Похід Карпатами” являє собою веб-сайт з інформацією для туристичних походів в Карпати, а також мобільний додаток “В Похід Карпатами”. Ентузіаст походів у Карпати та професійний програміст Роман Гелемб’юк займається розробкою та підтримкою цієї платформи у вільний від роботи час.
Нещодавно в межах цієї туристичної платформи було реалізовано новий інструмент – Карта мобільного інтернет покриття в Карпатах. Ця карта являє собою набір географічних місць та областей на території Українських Карпат, де було зафіксовано сигнал мобільних операторів, достатній для підключення до інтернету зі смартфона.
Наявність цього інструменту дозволить любителям піших походів Карпатами при потребі швидко знаходити найближчі місця з інтернет зв’язком. Інформація про зони покриття містить також перелік мобільних операторів, сигнал яких там зафіксовано. Таким чином турист зможе знайти найближчу точку сигналу саме для свого мобільного оператора.
Коментар від розробника проєкту Романа Гелемб’юка:
Люблю мандрувати Карпатами. Часто під час походів в мене виникала потреба підключитися до інтернету, щоб скористатися месенджерами чи просто переглянути новини. І доводилося чекати, коли на моєму маршруті з’явиться сигнал. Відволікався від маршруту, час від часу перевіряючи наявність сигналу.
Тому я вирішив реалізувати таку функцію на платформі “В Похід Карпатами”, щоб мандрівники легко знаходили місця з мобільним сигналом і почували себе впевненіше серед гір, насолоджуючись мальовничою природою.
Крім того, така функція буде дуже корисною і необхідною в екстрених випадках. Трапляються ситуації, коли терміново потрібно здійснити телефонний дзвінок, а при цьому ще й визначити сигнал мобільного оператора.
Нагадаємо, що мобільний додаток “В Похід Карпатами” вже більше півтора року є доступним для завантаження і активно використовується мандрівниками в Карпатах. Цей додаток містить вбудований навігатор з топографічними картами, може працювати повністю автономно (без підключення до Інтернету), має базу туристичної інформації для походів (каталог місць — джерела, привали, цікаві місця, водоспади, озера тощо). Особлива увага приділяється також можливостям обміну інформацією та спілкуванню між туристами.
На платформі “В Похід Карпатами” реалізовано нову функцію “Карта – інтернет – покриття”. Як у мобільному додатку, так і на веб-сайті вже можна переглядати області, де є доступний мобільний інтернет.
На платформі “В Похід Карпатами” з’явився новий розділ – “Гіди та провідники”.
Кожного дня я отримую повідомлення та телефонні дзвінки з питаннями про послуги гіда для походу в Карпати. Мені доводиться пояснювати, що я не гід і не займаюся комерційними походами. Інформація на веб-сайті та мобільному додатку зібрана та представлена для людей, які самостійно мандрують горами. Але бачу, що веб-сайтом та додатком цікавляться і користувачі, в яких є бажання іти в похід, але здійснити його вони б хотіли разом з провідником. Зважаючи на таких туристів, я вирішив доповнити додаток.
Це буде окремий розділ для пошуку гіда. Ідея проста – дозволити професійним комерційним гідам та туристичним компаніям розмістити інформацію про свої послуги з прив’язкою до місць та маршрутів, щоб знайти клієнтів. Таким чином зможемо вирішити проблему з гідами і надати можливість всім бажаючим відкривати для себе Карпати.