Прес-реліз: В Івано-Франківську розроблено карту покриття мобільним інтернетом для Карпат

На Прикарпатті триває робота над удосконаленням туристичної платформи “В Похід Карпатами”. На даний момент платформа “В Похід Карпатами” являє собою веб-сайт з інформацією для туристичних походів в Карпати, а також мобільний додаток “В Похід Карпатами”.  Ентузіаст походів у Карпати та професійний програміст Роман Гелемб’юк займається розробкою та підтримкою цієї платформи у вільний від роботи час.

Нещодавно в межах цієї туристичної платформи було реалізовано новий інструмент – Карта мобільного інтернет покриття в Карпатах. Ця карта являє собою набір географічних місць та областей на території Українських Карпат, де було зафіксовано сигнал мобільних операторів, достатній для підключення до інтернету зі смартфона.

Наявність цього інструменту дозволить любителям піших походів Карпатами при потребі швидко знаходити найближчі місця з інтернет зв’язком. Інформація про зони покриття містить також перелік мобільних операторів, сигнал яких там зафіксовано. Таким чином турист зможе знайти найближчу точку сигналу саме для свого мобільного оператора.

Коментар від розробника проєкту Романа Гелемб’юка:

Люблю мандрувати Карпатами. Часто під час походів в мене виникала потреба підключитися до інтернету, щоб скористатися месенджерами чи просто переглянути новини. І доводилося чекати, коли на моєму маршруті з’явиться сигнал. Відволікався від маршруту, час від часу перевіряючи наявність сигналу.

Тому я вирішив реалізувати таку функцію на платформі “В Похід Карпатами”, щоб мандрівники легко знаходили місця з мобільним сигналом і почували себе впевненіше серед гір, насолоджуючись мальовничою природою.

Крім того, така функція буде дуже корисною і необхідною в екстрених випадках. Трапляються ситуації, коли терміново потрібно здійснити телефонний дзвінок, а при цьому ще й визначити сигнал мобільного оператора.

Нагадаємо, що мобільний додаток “В Похід Карпатами” вже більше півтора року є доступним для завантаження і активно використовується мандрівниками в Карпатах. Цей додаток містить вбудований навігатор з топографічними картами, може працювати повністю автономно (без підключення до Інтернету), має базу туристичної інформації для походів (каталог місць — джерела, привали, цікаві місця, водоспади, озера тощо). Особлива увага приділяється також можливостям обміну інформацією та спілкуванню між туристами.

Веб Платформа: https://vpohid.com.ua/

Відео-презентація нової функції.

Детальніше про цю функцію в блозіP.S. Не забудьте підписатися на наші оновлення у Facebook, щоб знати коли вийдуть нові версії мобільного додатку. Для цього вподобайте нашу Facebook сторінку!
І приєднуйтеся до нашої групи, там ми спілкуємося про Карпати!

Мобільний додаток для android телефонів "В Похід Карпатами"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *