Квести

Це тестовий квест. Потрібно відвідати всі контрольні пункти у визначений час, починаючи з старту і закінчуючи на фініші. Всі контрольні пункти знаходяться в центральній частині Івано-Франківська. Контрольні пункти стають видимі після відвідування стартової точки. Квест видимий для всіх, але доступний по коду, який можна отримати в адмінстратора. Якщо ви хочете перевірити як працюють квести на платформі "В Похід Карпатами", напишіть емейл на vpohid.com.ua@gmail.com і запросіть код доступу до цього квесту.
Це дружнє змагання по швидкості сходження на гору Хом'як по маршруту від початку дороги до Поляниці. Мобільний додаток фіксує час початку сходження та час на вершині. При бажанні, ви можете дозволити опубліуати свій результат на сайті "В Похід Карпатами" де буде рейтинг результатів. Зараховуються лише сходження з тривалістю менше 7 годин
Це квест для істинних любителів походів Карпатами. Цей квест не обмежений в часі, ви можете завершити його навіть протягом декількох років. Завдання квесту просте - відвідати всі карпатські вершини вищі за 2000 метрів. Таких вершин є 6 і всі вони знаходяться на Чорногірському хребті. Вершини можна проходити в будь-якому порядку. При бажанні, ви можете опублікувати результати свого квесту на сайті "В Похід Карпатами".
Цей квест є реалізацією ідеї створення довгого трейлового маршруту в Карпатах. Проходження квесту означає, що ви остаточно підкорили Карпати і можете себе вважати професійним мандрівником в Карпатах. Це найвищі 100 вершин. Щоб цей квест рахувався пройденим, їх можна пройти в довільному порядку, необмежено у часі. Щоб пройти квест, встановіть мобільний додаток "В Похід Карпатами", відкрийте розділ "Квести", виберіть цей квест та приєднайтеся до квесту. І далі ви просто виходите на вершину гори, запускаєте додаток і він зафіксує ваше досягнення. Коли всі вершини з списку будуть відвіданими, ваш квест буде позначено як пройдений! *** насправді поки, що буде лише 95 вершин, оскільки 5 вершин із топ 100 знаходяться в заповіднику Ґорґани, куди вхід заборонено.