"В Похід Карпатами" шукає спонсора

Від свого заснування в 2019 році платформа "В Похід Карпатами" розробляється однією людиною без будь-якого фінансування. Для подального розвитку цього проєкту все таки потрібно отримати певну фінансову підтримку. Засновник не розглядає варіант будь-яких платних послуг чи продуктів для користувачів платформи. Мобільний додаток "В Похід Карпатами" має завжди залишатися безкоштовним для користувачів. В той же час його потрібно розвивати та вдосконалювати.


Мета платформи "В Похід Карпатами" - розбудова та інформацій підтримка спільноти мандрівників у Карпатах. Це не лише навігатор чи база даних маршрутів. Розвиток цього проекту іде в напрямку створення точки збору та "стартової іконки" в мобільних телефонах людей, яким цікаві подорожі в Карпатах.


Чому для проєкту потрібен спонсор. Для досягнення мети проекту його розвиток має бути динамічнішим. Крім того, потрібно залучити сторонніх спеціалістів для виконання певних видів технічних робіт (наприклад, дизайн веб-сайту та мобільного додатку мусить бути удосконаленим). Крім того є витрати на інфраструктуру та обладнання. Також багато людей просить створити мобільний додаток і для iOS. Це буде вимагати певних витрат.

Що отримає спонсор взамін

Для спонсора будуть два "бенефіти":


Про платформу "В Похід Карпатами"

Деталі про всі функції та можливості цієї платформи на сторінці Про "В Похід Карпатами"


Контакт для майбутнього спонсора

Більше інформації