the Carpathians live. We communicate in the real time
Real-time message feed
19 hours ago
І підкажіть, будь ласка, яка ситуація з джерелами в районі Шпиць та озера Бребенескул
19 hours ago
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, перевірегого перевізника від КПП до Заросляка
Дякую
22 June, 19:09
Вітаю, класний телеграм-канал із цікавими місцями та маршрутами Карпат
https://t.me/karpaty_na_vyhidni
22 June, 17:40
доброго дня. В тому році відправляла такого листа. До заяви внизу прикріпити ксерокопії паспорта і код ідентикаційний. Якщо щось буде не правильно вони відпишуться. Якщо відповіді не буде, то все нормально. Берете цього листа з собою і свої документи.
22 June, 10:03
Добрий день. Плануємо кругові походи: Шпиці — Несамовите і Піп Іван із села Дземброня. Чи потрібен дозвіл і в кого був досвід, як це робиться?»
22 June, 09:25
А як уточнити , якщо вони не відповідають?
В кінці літа планую похід Дземброня-Говерла , з гаком на Піп Іван