the Carpathians live. We communicate in the real time

Real-time message feed
Reply to comment from:     Артём Гарькавец     Show
Євген
1 hours ago
Аналогічна ситуація. Питав, ніхто не відреагував. Для себе зробив висновок, що треба дублювати маршрут в більш надійному додатку.
New comment on the route: Сколе - гора Парашка
Andrii Sluchyk
16 hours ago
Як я знайшов найкращого гірського гіда ️ Планував піти на гору Парашка в повній автономії, сам-один. Але у Сколе на залізничній станції у долі були інші плани. До мене прибився цей кудлатий красень і просто... повів за собою. Цей малий пройшов зі мною абсолютно весь шлях: Впевнено біг попереду, досліджуючи кожен сантиметр стежки, ніби перевіряв її на безпеку (і точно розганяв своїм шумом усіх місцевих змій чи диких кабанів!). Чекав на мене на кожному крутому підйомі, обертаючись із поглядом: «Ну що ти там, наздоганяєш?» Разом зі мною зустрів на вершині шалену зливу, коли стежки за хвилину перетворилися на гірські річки. Змок до ниточки, але не відійшов ні на крок. А після дощу ми разом сушилися, ділили обід і дивилися на карпатські краєвиди. Він провів мене назад до самої станції Сколе, переконався, що я сів на поїзд, і залишився чекати наступних туристів. Кажуть, у Сколівських Бескидах є свої ангели-охоронці. Тепер я знаю, як вони виглядають. Якщо колись будете в Сколе і зустрінете цього путівника - знайте, ви в надійних лапах. Не забудьте пригостити його смачненьким! ❤️
Артём Гарькавец
18 hours ago
Добрий день шановна спільното) В мене була така проблема з цим додатком що коли я йшов в активному маршруті, в мене пропала «моя точка» на мапі в додатку, в більше не зʼявлялась Порекомендуйте, будь ласка, якісь інші додатки, якими ви користуєтесь. Бо не хотілося б щоб це трапилося знову
Данило Троянський
20 hours ago
Йшли цим маршрутом 26.06.26, починали з другого містка: спочатку на Несамовите і далі на Шпиці, зійшли з маршруту на г. Ребра та повернулися, також після озера є можливість звернути на Туркул або інші маршрути - дуже багато різних стежок. Ще здивувало що було дуже багато людей. Загалом впоралися десь за 8 годин при тому що зупинялися доволі часто. Для двох непідготовлених було важкувато але воно того точно варте, трекінгове взуття обовʼязково - на маршруті є складні ділянки де без нього було доволі важко. Всім хоча б раз рекомендую тут пройти
New comment on the object on the map: Джерело
Юра Шкоропад
20 hours ago
Зараз пересохле
Nick Panko
26 June, 19:00
Всім доброго, сквжіть будь ласка чи треба якісь дозвола від прикордонників для походу з Бистреця в Кізі Улоги ?
New object added on the map: Місце для відпочинку
Ірина
26 June, 16:39
Місце для відпочинку [без опису]
New comment on the object on the map: Поворот до Татарова
Артем Забіяка
26 June, 18:27
New object added on the map: Поворот до Татарова
Артем Забіяка
26 June, 13:34
Поворот до Татарова [без опису]
New comment on the object on the map: Спуск з гори Ягідна
Артем Забіяка
26 June, 18:28
New object added on the map: Спуск з гори Ягідна
Артем Забіяка
26 June, 13:28
Спуск з гори Ягідна [без опису]
New comment on the town: Устеріки
Яна Просто Яна
26 June, 18:26
Злиття Білого і Чорного Черемошу
Євген
26 June, 16:58
Раптово зникло маркування на активному маршруті. Що робити, та як виправити?
Vitaliy Simkin
26 June, 09:50
Підкажіть, хтось може підказати що по джералам на Боржаві (Стій-Великий Верх-Темнатик)? Плануй йти цих вихідних, враховуючи спеку переживаю за воду
New comment on the object on the map: Гарне місце для привалу
Юлия Юзвенко
26 June, 04:53
New object added on the map: Гарне місце для привалу
Юлия Юзвенко
26 June, 04:53
Гарне місце для привалу [без опису]
Юлия Юзвенко
26 June, 04:54
Гарне місце для привалу на полонині Пантир
Reply to comment from:     RavenTheX     Show
Дмитрий Карасев
25 June, 20:47
обов'язково. Бо випішуть протокол вже в Хотині. Найкраще звернутися у Черемоський Нац.Парк та замовити в ніх екскурсію
Reply to comment from:     Арсен Гонський     Show
Дмитрий Карасев
25 June, 20:43
Від прикордонників на такі запитання можна отримати ще на в'їзди у Верховинський район
Reply to comment from:     Seven Days     Show
Дмитрий Карасев
25 June, 20:29
Ні, але майте номер телефона румунських рятувальників