the Carpathians live. We communicate in the real time
Real-time message feed
7 hours ago
Вітаю, класний телеграм-канал із цікавими місцями та маршрутами Карпат
https://t.me/karpaty_na_vyhidni
8 hours ago
доброго дня. В тому році відправляла такого листа. До заяви внизу прикріпити ксерокопії паспорта і код ідентикаційний. Якщо щось буде не правильно вони відпишуться. Якщо відповіді не буде, то все нормально. Берете цього листа з собою і свої документи.
16 hours ago
Добрий день. Плануємо кругові походи: Шпиці — Несамовите і Піп Іван із села Дземброня. Чи потрібен дозвіл і в кого був досвід, як це робиться?»
16 hours ago
А як уточнити , якщо вони не відповідають?
В кінці літа планую похід Дземброня-Говерла , з гаком на Піп Іван