Гора Ключ. Пам`ятник УСС

Сколе - озеро Журавлине - г. Ключ - Могила Січових Стрільців - г.Яворинка - Сколе
Старт з населеного пункту: Сколе
31.1 км
2 дні(в)
Рівень: Любитель
Прогноз погоди в населених пунктах в районі маршруту:
Одно- чи дводенний похід в околицях міста Сколе. Маршрут можна значно скоротити , якщо виходти та повертатися в село Кам'янка. На маршруті два гірські озера - Журавлине та Поляницьке. Декілька відоспадів, в тому числі водоспад Кам'янка. Маршрут проходить через гору Ключ, під якою відбувались історичні бої Січових Стрільців, про що свідчить могила та пам'ятний знак.

3D відео анімація цього маршруту

Фотогалерея
Коментарі
Svetlana Tereschuk - 2024-05-23 15:42:18
Була на минулих вихідних, хотіла відтворити варіант цього маршруту. До г. Ключ через водоспад Кам'янка і до могили січових стрільців дорога більш менш, далі вирішила піти варіантом маршрутів, що були на вказівнику біля могили і то жесть була, відмітки на деревах інколи траплялись, але жодної стежки, по кущах і деревах там не ходили кілька років точно, просто орієнтувалась на карти в телефоні. Багато слідів копит кабанчиків
Myroslav Diakiv - 2023-05-29 10:16:15
Ходили в кінці травня, перша половина маршруту до памʼятника січовим стрільцям нормальна, дальше немає нічого цікавого, краєвиди і потічки відсутні, обхід гори Сукіль жахливий, болото і калюжі по коліна.
Давиденко Іван - 2022-07-07 07:54:35
Ходив 6 липня. Від Сколе до підйому на гору Ключ нормальний. Далі маршрут заросший травою малиною та гіллям. Ні чого цікавого на маршруті не має, навіть краєвидів. Є могила Січових Стрільців. Все. Зійшов з маршруту в Кам'янці. Гарні водоспади.
Сати Бец - 2021-07-06 08:44:41
Чудовий маршрут, дякуємо автору! Не доходячи трішки до повороту на оз. Журавлине - є джерело, потік якого підведений прямо до дороги. Воно не помічене на карті, але дуже вдало розміщене. Можна не нести з собою зайву воду.
ніна - 2020-08-04 19:26:20
доброго дня де можливі зупинки на ночівлю на цьому маршруті? плануємо бути з дитиною 4 роки. чи можна зробити 2 ночівлі? чи популярне місце "мертве озеро"? біля нього зазвичай ж туристи чи це відносно безлюдна місцевість?