Forum •    •   744
  •     Антонов Степан   •   30 May, 07:46

Відпочинок на Кріті

Колеги, а хтось бував на Криті? Дружина з дітьми мріє поїхати, але я не готовий її пустити на нашій автівці. Рветься їхати, але то ж дорога. Кажу їй: візьмеш там напрокат машину. Правда ж можна там взяти авто напрокат?
12 comments
 
Only registered users can add comments to the forum
Login or Register
Фастова Милана
27 March, 10:02
Мені також складно підібрати косметику
Мельник Ванда
25 March, 15:23
А яку косметику варто взяти собою на відпочинок?
Мarinet785
1 October, 16:36
Я думаю, що простіше взяти там автівку в оренду.
Михайло
2 October, 06:00
На КПП до Заросляка дозвіл не потрібно,не плутайте з Дземброньой.
Ілля
12 September, 19:00
На Кріті багато фірм, у яких є кабріолети, і не дорого.
Nikki1987
11 September, 11:51
Моя думка, що простіше взяти автомобіль на прокат на місці, чим добиратись самій.
Филимонов Олег
29 July, 17:53
Якщо знаєте англійську, то буде вам лише на користь. Дуже легко зараз англійська мова онлайн https://ua.salonmarketing.pro/blog/english-kurs-online/ вчиться, було б бажання. І підручники можна в інтернеті замовити. Хоча б базові знання реально отримати, при тому дуже швидко.
Соболева Алина
29 July, 12:43
А яку мову краще там знати?
Nonov Valik
1 June, 08:18
Аренда авто на Криті https://rentcar.gr.com/ до речі, мені зовсім недавно знадобилася і тоді я натрапила на послуги однієї дуже гарної служби. Я люблю їсти на машині і де б я не була - завжди беру в прокат машину і намагаюся на ній об'їздити абсолютно всю місцевість.
Roman Gelembjuk
30 May, 08:27
Цей форум про Карпати. Про Кріт ми тут не в курсі. Але все таки треба сказати, що кріт це острів. То як ви туда на машині збираєтеся попасти?
Nonov Valik
1 June, 08:05
Можливо хтось буде таа та знадобляться послуги .
Ілля
15 June, 10:30
Там є паром. А кабріолетів напрокат на Кріті багато.
 

You can use the mobile application "Trekking Carpathians" to work with the forum. Your discussions will always be with you