Forum •    •   987
  •     олена   •   2022, 18 January, 13:55

Відпочинок в Карпатах

Хочу поділитись своїми враженнями від Карпат. Скажу чесно була дуже скептична до цього, вважала що відпочити в комфорті як то кажуть «на отшибе» не вдасться. Думала що в нас в Карпатах туристи як гаманці (після досвіду в Буковелі) Скажу чесно, я помилилась. В нас є таке місце! Відпочивали із чоловіком в Дземброні (Ів-фр обл) в котеджі Art Gornaga. (Саме він знайшов це місце) Для нас в пріорітеті було: тепло, швидкий інтернет, удобства та спокій. Ми це знайшли. Чесно приїхавши мене 2 години не відпускали мурашки. Торкаючись тієї деревини що нас оточувала я відчувала себе ніби серед лісу навіть запах був лісовий. Ми з чоловіком були в шоці що це все було зроблено власноруч. Найбільшим плюсом були господарі. Вони були дуже гостинними, допомгли нам у побудові маршрутів для нас з міста, ми побачили такі красоти що навіть тепер бачу перед очима, головне неподалік томущо на Піп Іван ми б не пішли. Також було класним те що в нас був мангал та ми закутавшись в ліжник милувались снігом який падав, романтика та спокій. Ми відчували себе як вдома. Також плюсом особисто для мене була кухня, там було все необхідне а головне було достатньо місця. Опалення у нас було автономне електричне та ми клали температуру для себе самі тобто як комфорно нам. Добирались ми на власному авто, у нас меган, і він подолав ввесь шлях на ура. Ми подивились на Карпати зовсім із іншої сторони, недоторканої та не спаплюженої. Раджу всім там побувати! Можливо мій досвід буде комусь корисним) Якщо комусь потрібно, ось контакти: 380985301337 пані Христина
Було круто
Вулиця
Краєвид одразу на підйомі із котеджу
Ванна
0 comments
 
Only registered users can add comments to the forum
Login or Register
 

You can use the mobile application "Trekking Carpathians" to work with the forum. Your discussions will always be with you