Forum •    •   2286
  •     Nikolays 23   •   2021, 9 March, 10:43

Годинники для туризму та на кожен день

Створю тему для обговорення вибору годинників. Нещодавно купив собі годинник з яким можна ходити в походи/рибалку/полювання і мати основні дані (висота, тиск, барометр, gps) на руці. Поки розібрався з користуванням на дві третини. Якщо є власники таких або подібних, цікаво почути про досвід користування.
9 comments
 
Only registered users can add comments to the forum
Login or Register
Соболева Алина
29 July, 12:39
А як на мене, то краще вже смарт.
Олександр Бані
2023, 4 January, 12:53
Huawey HONOR GS pro. 120 баксів. Абсолютно адекватний цінник, не 1000у.о.+ як на гарміни чи суунто. Автономність максимальна, НІХТО не витримає 3 тижні без підзарядки в режимі БЕЗ будь якої економії, чи 2 доби в режимі GPS. Протиударні, альтіметр, барометр, гарна підтримка і функціонал. Доведе до початкової точки зворотнім шляхом по маршруту або по азимуту. Звичайно, якщо ви мега про, маєте купу грошей - тоді Гармін фенікс 6
Vasul Lviv
2022, 25 December, 16:08
Доброго дня. В мене Amazfit T-Rex 2. Був досить приємно вражений. Чекав на менше. Є абсолютно все. Якщо ви фанат то так звичайно беріть Garmin ... Чи ще щось в районі 1000 у.о. Я катаю на велосипеді в день по 300 км і можу пройти по горах "файно". І мені їх повністю хватає. До техніки я дуже вибагливий тому думаю якщо мені підійшли то багато кому теж підійде. Ціна зараз на них біля 8000 Гр. Вага 66 грам . Дуже легкі. Немає металу тому руку не морозять. Кожну копійку відпрацьовують. Єдиний мінус що карту не можна загрузити. Але можна трек закинути . З треків якісь точки зробити і зберегти. Автономність 2 тижня в режимі смарт годинника. В програмі Osmand можна прямо в поході намалювати трек і закинути на годинник. По блютух без всяких кабелів. Ціна/якість ідеальний варіант. Тому рекомендую!
Oлександр
2022, 10 December, 10:32
Garmin instinct, до нього був Amazfit bip, за ціною дуже не равноцінний обмін, але не сказав би що функціонал компенсував витрати, кращє б почекав виходу наступного bip, або щось з лінійки Amazfit
Oлександр
2022, 6 September, 10:27
Garmin Instinct, два роки користування, тільки позитивні емоції
olli
2022, 1 September, 09:11
Вважаю, що ніколи на собі економити не можна, так як Найкращі бонуси є лише на сайте GoxBet https://goxbet1.org.ua/bonuses/, вони є постійні, тимчасові, привітальний, кешбек +200% та фріспіни у подарунок, спробуйте, і завдяки бонусам можна непогано заробити.
Djack-UA
2022, 27 August, 10:58
Garmin Fenix 6 Pro. І годинник, і навігатор, і ще купа всього корисного.
Артём 433.075 мГц
2022, 2 February, 14:47
Skmei processor 1358 Користуюсь вже рік. Всім задоволений.
Ura
2022, 28 January, 10:40
Щодо годинників ,то однозначно casio
 

You can use the mobile application "Trekking Carpathians" to work with the forum. Your discussions will always be with you