Полонина Кукул з Ворохти у Вороненко
Comments
Артур Логвинов - 2024-10-02 10:40:40
Доброго дня, на підйомі до полонини часто зустрічав людей яких налякали вовками пастухи. Показують фото слідів на снігу.
Хто там був вчора або на днях чи це дійсно правда чи просто казочки?
Ходила 25.09.2024 Ворохта - г.Кукул - Ворохта (хоча планувала йти з Вороненко але електричка не працювала). Весь шлях через ліс. Дорога розбита не була (пощастило з погодою бо було досить сухо), тільки початок зовсім трохи до другої альтанки, а далі широка грунтова стежка. Піднялась за 3,5 год в нормальному темпі з зупинками. Спустилась за 1,5 год в дуже швидкому темпі (боялась що не встигну до заходу сонця вийти з лісу). Маршрут через ліс. По дорозі є ожина, в сезон можна знайти гриби. На горі багато кущів чорниці. Краєвид прекрасний, не полінуйтесь дійти до верхньої точки з видом на Говерлу та Петрос. Так як день будній зустріла по дорозі 7 людей 2 на квадроциклі і один на мотоциклі.
Підйом легкий, в кінці трошки треба піднажати. Рекомендую
Прямо перед тунелем у Вороненко. Там самі місцеві залишають також.
Хоч в центрі на парковці (на дорозі, хоч на парковці ж/д. Залишав і на платних, різниці не було
Були 20.04.2024. Крокуси не побачили, бо навалило снігу) але було тепло і комфортно. Вийшли о 9 з вокзалу в Ворохті, о 18 були вже на вокзалі Вороненко. З зупинками на чай і обід, ну і на фото звісно) Так що не бійтесь йти цим маршрутом, за один день можна встигнути.
Чесно кажучи мабуть прикольніше йти саме з вороненко в Ворохту. З Ворохти майже весь час просто ліс і дуже дуже комфортний підйом, майже не відчувався, лише останній кілометр чи два підйом більш крутий. Друга половина маршруту майже весь час з видом на Говерлу та Петрос)
Полонина закукул, там є сироварня і джерело, гарне місце для намету
Неймовірні краєвиди. Легкий і приємний маршрут, пройшли його без наметів за один день.
Так можна. Прямо поряд із тонелем перед залізничним переїздом.
Ще будь ласка підкажіть, чи варто розраховувати на крокуси там на наступні вихідні? 30 березня
Підкажіть, будь ласка, де найкраще заночувати на цьому маршруті?
Завчасно дякую.
Так. Маршрут легкий і в кінці досить красивий. Рекомендую йти по маршруту з додатка. Або просто брати орієнтир Осередок. Тоді прям лайт лайт
Від Вороненко до Кукула 5-6 годин, з Кукула до Ворохти 3-4 години. Це в теплу пору року, без врахування часу на воду/їжу, але з врахуванням часу на милування краєвидами та фоточки. Якщо фізична підготовка гарна та не фотографуватись кожні 100 метрів, то, думаю, рази в півтора цей час можна скорочувати
пройшли за один день починаючи з Вороненко. так як був грудень, верталися вже по темному через ліс, але погода і видимість була фантастична на всьому відрізку до Кукула. загалом нормально проходити за один день якщо ви поспішаєте, так як на відрізку Кукул-Ворохта все рівно ліс без особливих краєвидівю
Пройшли цей шлях. Якщо стартувати з Вороненко, то набагато легше піднятися і часто відкриваються панорамні види на гори. Назад йшли до Ворохти, постійно через ліс і постійно спуск, видів ніяких( тому краще назад також у Вороненко, якщо хочете ще помилуватись видами.
Купили сиру невеликий шматок - 200 г (за 14 грн за 1 кг) - сподобався, смачний. Дорога вперед зайняла 5 годин (з перервами), назад - близько 3-4 годин.
Мальовничий і досить легкий маршрут, всюди є маркування. Багато джерел і місць під табір. Йшли саме з Вороненко (лишали машину на подвір'ї одної з садиб біля станції) - саме на цьому відрізку відкриваються усі краєвиди. Шлях униз до Ворохти - 90% ліс і цей шматок найбільше поораний лісовозами і джипами, такий собі квест "знайди обхідний шлях, щоб не втонути в болоті" І це ми були в суху погоду.
А ви можете вказати на карті яка це саме колиба?
По маршруту є декілька колиб. На карті вони позначені окремими мітками і можна додавати фото і коментарі до кожної з них.
При можливості додайте ці фото і коментар до тої конкретної колиби.
Дуже цікавий та мальовничий маршрут. Я піднімався на полонину із Ворохти. Час підйому 3-4 години. З полонини чудовий вигляд на Говерлу і Петрос. На самій полонині можна переночувати: є колиба(літом там живуть пастухи), а також дерево для багаття. На полонині є джерело.