с. Дора - г. Синячка, через скелю Білий Камінь

Із присілка Яремче - с. Дора, на гору Синячка, попри скелю
Старт з населеного пункту: Яремче
22.8 км
7 годин
Рівень: Любитель
Цікаве на маршруті: Нафтова вежа , Скеля Білий камінь
Прогноз погоди в населених пунктах в районі маршруту:
Білий Камінь — це скеля у Дорі, що є присілком Яремча. Скеля розташована недалеко, приблизно 2-2,5 години ходу від траси. Далі можна йти цим хребтом на гору Синячка. Чим цікавий цей маршрут: він простий, і хоча він складає 20 км загалом, їх легко можна пройти за день. Після Білого Каменя можна вийти на хребет, де стелиться ґрунтова дорога. Зверніть увагу. Частина маршруту в околицях Білого Каменя десь 2 км проходить "недоглянутою" лісовою стежкою з завалами дерев. Якщо іти маршрут в зворотньому напрямку від Синячки, то потрібно використовувати навігатор, щоб обрати правильну стежку на роздоріжжі перед полониною Стайки. Основна дорога там іде вбік.
Гіди на цьому маршруті
Карпати Тур
Авторські тури, які змінюють свідомість. Фізичне та психологічне перезавантаження. Здоровий Еко простір.
GRA
GRA – твій гірський провідник. Побачимо світ разом!

3D відео анімація цього маршруту

Фотогалерея
Коментарі
Administrator - 2020-06-04 07:21:59
Для карт OpenStreetMaps у нас є вказано © . Внизу карти Наші фотографії завантажуються користувачами і їм належать права. Ви можете сконтактувати з автором кожної конкретної фотографії що отримати дозвіл використовувати на іншому сайті. Якщо для якоїсь фотографії не вказано інформацію про права і ви підозріваєте , що має бути вказано то повідомте нам і будемо виясняти
Юрій Ільків - 2020-06-04 05:31:58
Скажіть будь ласка, ваші маршрути і фотографії можна використати на своєму сайті без посилань на ваш проект? Бо я помітив, що ви використовуєте у себе карту Opensteetmap і жодних посилань на цей проект не вказуєте.