с. Дора - г. Синячка, через скелю Білий Камінь

Із присілка Яремче - с. Дора, на гору Синячка, попри скелю
Старт з населеного пункту: Яремче
22.8 км
7 годин
Рівень: Любитель
Прогноз погоди в населених пунктах в районі маршруту:
Білий Камінь — це скеля у Дорі, що є присілком Яремча. Скеля розташована недалеко, приблизно 2-2,5 години ходу від траси. Далі можна йти цим хребтом на гору Синячка. Чим цікавий цей маршрут: він простий, і хоча він складає 20 км загалом, їх легко можна пройти за день. Після Білого Каменя можна вийти на хребет, де стелиться ґрунтова дорога. Зверніть увагу. Частина маршруту в околицях Білого Каменя десь 2 км проходить "недоглянутою" лісовою стежкою з завалами дерев. Якщо іти маршрут в зворотньому напрямку від Синячки, то потрібно використовувати навігатор, щоб обрати правильну стежку на роздоріжжі перед полониною Стайки. Основна дорога там іде вбік.

3D відео анімація цього маршруту

Фотогалерея
Коментарі
Administrator - 2020-06-04 07:21:59
Для карт OpenStreetMaps у нас є вказано © . Внизу карти Наші фотографії завантажуються користувачами і їм належать права. Ви можете сконтактувати з автором кожної конкретної фотографії що отримати дозвіл використовувати на іншому сайті. Якщо для якоїсь фотографії не вказано інформацію про права і ви підозріваєте , що має бути вказано то повідомте нам і будемо виясняти
Юрій Ільків - 2020-06-04 05:31:58
Скажіть будь ласка, ваші маршрути і фотографії можна використати на своєму сайті без посилань на ваш проект? Бо я помітив, що ви використовуєте у себе карту Opensteetmap і жодних посилань на цей проект не вказуєте.