Форум • Безпека, медицина   •   1211
  •     Kavendish AronVit   •   9 травня, 11:47

Дозвіл прикордонників

Розтлумачте, будь ласка, де його брати та чи складно це взагалі? Може хтось би описав як у нього це пройшло?
18 коментарів
Лише зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі у форум
Ввійти або Зареєструватися
Іван Фірчук
20 липня, 06:15
Ця прикордонна служба працює цілодобово, чи до якої години можна взяти перепустку
Sebastian Pereira
11 липня, 15:46
п.17 ПКМУ 1147 Про прикордонний режим!!! Лист до органу ОДК на ділянці якого плануєте похід ( орган це військова частина, а не прик. підрозділ) в Інтернет довіднику ДПСУ є вся ел.почта кожного прик. загону. Лист в друкованому чи скановану копію на ел.почту не пізніще 24 год до початку походу!!! Враховуйте, бюрократію. Оригінал з паспортом чи вод.посвідченням в карман і вперед в гори. Ніяких додаткових пропусків. Читайте законодавство. Але дотримання правил прикордонного режиму з вас ніхто не знімає. Гарних подорожей.
Олег Батуринский
9 липня, 18:02
Ходили по мармаросам с 01.07 по 05.07 , отправили заявление на электронную почту примерно за 10 дней до похода , за пару дней до начала пытались дозвонится чтоб узнать про разрешение, но так и не дозвонились , просто приехали в Деловое пришли к погран посту дали паспорта и получили пропуск без вопросов . На тропе пару раз встретили погранцов , спросили про пропуск , но не проверяли его. Думаю все же с пропуском спокойнее ходить , но это не строгая процедура, главное отправить письмо на электронку и ходить с копией .
ispolin
1 липня, 18:06
Відповідь на електронну,про перебування на прикордонній смузі
Roman Gelembjuk
21 червня, 16:16
тут зібрана вся інформація по цому питанні https://vpohid.com.ua/a/borderinfo
Roman Gelembjuk
12 червня, 04:55
Контакти прикордонного відділення в Діловому
forester-if
29 травня, 17:02
Привіт! Якщо детальніше вивчити умови перебування в прикордонній смузі то там немає такого поняття як дозвіл. Є поняття повідомити та проінформувати про свій маршрут та час перебування. Я завжди заздалегідь пишу повідомлення (в мене є форма в ворді де звіряю чи не змінились прізвища начальників) на імя начальника застави, надсилаю на пошту, роздруковую ще два таких самих екземпляра і беру з собою на всяк випадок. Якщо в когось залишились питання, чи відмазки що повідомлення не отримали, вручаю надруковане повідомлення посадовому лицю і цим самим інформую їх. Все. Іноді приходе відповідь з пошти на яку надсилаю : отримано, або прийнято. Все. Ніяких паперових пісульк від них не беру. Можна надрукувати цитату з постанови де чітко вказано : ПРОІНФОРМУВАТИ ПРО СВОЄ МІСЦЕ ПЕРЕБУВАННЯ. Взагалі рекомендую усім відучувати їх від якихось письмових дозволів з Ділового чи ще десь, та діяти саме за таким прикладом.
ispolin
28 червня, 11:21
Цікава позиція,хочу пройтись по мармаросах або з ділового ,або з Івана чорногорського..питання до автора : чи можна зразок заяви? І куди її відправляти....був би вдячний за невеличку консультацію на телеграм @ispolin69
Roman Gelembjuk
28 червня, 11:39
тут зібрана вся інформація по цому питанні https://vpohid.com.ua/a/borderinfo
ispolin
28 червня, 12:25
спс,так виходить що по постановах цієї типу довідки(дозволу) не потрібно,потрібно подати заяву до прикорд.загону...і позвонити уточнити чи прийняті дані .(роздрукувати пару екземплярів)про всяк випадок)
Vova Ryshytiuk
11 травня, 17:58
Kavendish AronVit
10 травня, 06:13
Вельми дякую! Взагалі, в тому то і була ідея саме тут цю інфу зібрати, бо ж дуже доречна. І було б круто, аби розробники додатку помістили це прямо до маршрутів. Дякую!
Roman Gelembjuk
10 травня, 04:59
Куди відправляти заяву і де отримувати остаточну паперову перепустку. Детальної інструкції на всі випадки я не знайшов. Схоже, ситуація виглядає так: Якщо ви ідете в похід по прикордонній території Закарпатської області то ви відсилаєте заяву до Мукачівського прикордонного загону. Нижче в коментарях є емейл. Якщо у ідете по території Івано-Франківськох і Чернівецької областей то заяву посилати до Чернівецького прикордонного загону. Емейла немає, але є телефон. Можна за ним взнати куди посилати заяву. Межа між цими двома прикордонними зонами - гора Стіг (умовний східний кінець "Мармаросів", далі східнше вже Гринявські гори). Також, потрібно отримати паперову перепустку на заставі. Коли ви ідете в мармароси з с.Ділове чи з с.Богдан, то застава має бути по дорозі і прямо там "обиінюєте" роздруковану заяву на перепустку. Але що робити, коли по дорозі немає застави? Відповідь на це питання я ще не найшов . Напевно можна дізнатися за телефонами прикордонних служб.
Roman Gelembjuk
10 травня, 04:52
Телефони служб. Я не знаю наскільки вони актуальні на 2021 рік. у 2020 році у фейсбуці писали, що номери актуальні Ці контакти актуальні якщо ви знаходитеся в прикордоннй зоні в Закарпатській області Мукачівський прикордонний загін (031) 312-12-61 Застава Ділове: 03132-324-45 Застава Богдан: 03132-320-42 Ці контакти актуальні якщо ви східніше Закарпатської області Чернівецький прикордонний загін: (0372) 59-19-00 Застава с.Зелене(прислок Шибене) (0372)59-19-58
Roman Gelembjuk
10 травня, 04:50
В Інтернеті вже є багато інформації на цю тему. Ми можемо тут узагальнити і зібрати все до купи. Як я розумію, для походу на Мармароси все просто. Потрібно за 2 тижні до походу відправити емейл на адресу mukachevo_zagin@dpsu.gov.ua (Мукачівський прикордонний загін). Цю відправлену заяву треба роздрукувати і вже в самому поході зайти у прикордонний відділ і там отримати перепустку. З собою мати внутрішній паспорт для всіх учасників походу. Тут є приклад заяви https://tinyurl.com/54fnh3jk або тут https://tinyurl.com/ukrkordon
Святослав Мороз
21 червня, 20:06
Вітаю, підкажіть будь ласка чи обов'язково надсилати заяву рівно за два тижні до походу, якщо зробити це за менший термін можуть виникнути якісь труднощі?
Олександр Кобилянський
22 червня, 06:56
У минулому році на е-пошту заяву не надсилав, а подав одразу у відділ у день походу. Не думаю, якщо ви подасте заяву на електронку менше, ніж за 14 днів до походу будуть якісь проблеми
Олег Маханьков
22 червня, 08:05
Минулого року, я робив запит в прикордонну службу, вони відповіли що треба подавати на електронну пошту не пізніше як за 24 год, до походу. Хоча в коментах, люди кажуть що надавали дозвіл і без е-листа, хоча в діловому кажуть що з ним швидше.
 

Ви можете використати мобільний додаток "В Похід Карпатами" для Android щоб працювати з форумом. Ваші обговорення будуть завжди з вами

Встановити додаток