Forum •    •   7558
  •     Kavendish AronVit   •   2021, 9 Kann, 11:47

Дозвіл прикордонників

Розтлумачте, будь ласка, де його брати та чи складно це взагалі? Може хтось би описав як у нього це пройшло?
40 Kommentare
 
Nur registrierte Benutzer können Kommentare zum Forum hinzufügen
Anmelden oder Registrieren
Соболева Алина
18 April, 16:33
А ви знали, що можна підписувати документи за 1 клік у мобільному застосунку «Вчасно.КЕП» https://cap.vchasno.com.ua/ — підтверджуйте за допомогою біометричних даних (Face ID або відбитка пальця). Зараз документи висилають часто у електронному вигляді, електронний підпис якнайкраще підійде для підписання таких документів.
Иван Розінков
16 April, 14:06
Мені ця тема дуже цікава. Дякую автору.
Дмитро Гдульський
7 März, 02:11
Всім привіт, підкажіть чи в похід на Піп Іван (Чорногора) потрібний дозвіл?
A. Borcha
7 März, 08:13
Ні не потрібен, потрібне повідомлення пв прикордонний загін, за 3 робочих дня, про заїзд в прикордонну зону ( дземброня, шибене-зелене
Віталій Замулінський
26 Februar, 20:19
всім привіт, чи на підході до гори шпиці озеро несамовите потрібні якісь дозволи?
Roman Gelembjuk
27 Februar, 06:29
Ні. Не потрібні
Антонов Степан
10 November, 11:20
Цікаво
VovaSiker
9 Oktober, 13:18
Получение визы в Великобританию с этой фирмой https://edmansco.com/tier-2-visa-general/ оказалось быстрым и эффективным процессом. Я рекомендую их всем, кто ищет надежных партнеров для визовых вопросов.
Коля Красовский
31 Juli, 14:44
Для того щоб проїхати через кпп в селі Бистрець потрібно особистий дозвіл Начальника 31 прикордонного загону. Пишете листа на пошту chernivci_zagin@dpsu.gov.ua. Отримуєте шаблон заяви. Відправляєте заповнену заяву і чекаєте 5-10 днів на результат. Ваші дані мають передати прикордонникам на кпп. Ми не дочекавшись відповіді приїхали на кпп, де нас розвернули. Майте наувазі.
Beata
1 August, 08:49
Добрий ранок. За кілька днів ми хочемо пройти маршрут від Дземброні до Квасів. Nam потрібен дозвіл? Ми з Польщі.
Коля Красовский
1 August, 11:34
Зі слів прикордонника на посту, дозвіл потрібен чоловікам (громадянинам України). Жінкам і дітям дозвіл не потрібен.
Green
10 Oktober, 19:07
думаю що вам взагалі тут у нас гуляти добре)) якщо шо то паспорт покажете і все. це українців ,хлопців, тримають заручниками без закону, тому й така суєта з цим кордоном.
Богдан Маленко
30 Juli, 18:45
Доброго вечора підкажіть будь ласка планую з Дземброні від Піп Іван до Петроса та до Квасів, потрібні якісь дозволи?
Андрій Ал
30 Juli, 19:53
Не треба. Тільки якщо підете на Мармароси
Oleksandra
31 Juli, 09:43
Так, під час воєнного стану потрібно. Вчора були в цьому районі. Хлопця не пропустили. Стоїть ТЦК на вʼїзді до Дземброні.
Serge
2023, 28 März, 22:22
Хтось отримував дозвіл, чи може вже навіть ходив з ним Мармаросами під час воєнного стану?
Святослав Макаренко
2021, 9 August, 13:48
Доброго дня. Планую похід на Піп Іван Чорногорський. Підйом з села Явірник (Шибене). На скільки мені відомо, в селі розташована прикордонна застава. Підкажіть будь ласка. Чи потрібно повідомляти/отримувати дозвіл від даної застави? Якщо потрібно то не могли б поділитись контактами куди звертатись?
Roman Gelembjuk
2021, 9 August, 14:02
Не потрібно дозвіл. Але на пропускному пункті треба показати паспорт. Паспорт мати при собі.
Святослав Макаренко
2021, 9 August, 15:20
Дякую!
Олексій
2021, 9 August, 12:44
Скажіть, будь ласка, чи підійде закордонний паспорт для отримання довзолу у прикордонному загоні
Roman Gelembjuk
2021, 9 August, 12:52
Підійде
Олексій
2021, 9 August, 12:59
дякую
Іван Фірчук
2021, 20 Juli, 06:15
Ця прикордонна служба працює цілодобово, чи до якої години можна взяти перепустку
Sebastian Pereira
2021, 11 Juli, 15:46
п.17 ПКМУ 1147 Про прикордонний режим!!! Лист до органу ОДК на ділянці якого плануєте похід ( орган це військова частина, а не прик. підрозділ) в Інтернет довіднику ДПСУ є вся ел.почта кожного прик. загону. Лист в друкованому чи скановану копію на ел.почту не пізніще 24 год до початку походу!!! Враховуйте, бюрократію. Оригінал з паспортом чи вод.посвідченням в карман і вперед в гори. Ніяких додаткових пропусків. Читайте законодавство. Але дотримання правил прикордонного режиму з вас ніхто не знімає. Гарних подорожей.
Олег Батуринский
2021, 9 Juli, 18:02
Ходили по мармаросам с 01.07 по 05.07 , отправили заявление на электронную почту примерно за 10 дней до похода , за пару дней до начала пытались дозвонится чтоб узнать про разрешение, но так и не дозвонились , просто приехали в Деловое пришли к погран посту дали паспорта и получили пропуск без вопросов . На тропе пару раз встретили погранцов , спросили про пропуск , но не проверяли его. Думаю все же с пропуском спокойнее ходить , но это не строгая процедура, главное отправить письмо на электронку и ходить с копией .
ispolin
2021, 1 Juli, 18:06
Відповідь на електронну,про перебування на прикордонній смузі
Roman Gelembjuk
2021, 21 Juni, 16:16
тут зібрана вся інформація по цому питанні https://vpohid.com.ua/a/borderinfo
Roman Gelembjuk
2021, 12 Juni, 04:55
Контакти прикордонного відділення в Діловому
forester-if
2021, 29 Kann, 17:02
Привіт! Якщо детальніше вивчити умови перебування в прикордонній смузі то там немає такого поняття як дозвіл. Є поняття повідомити та проінформувати про свій маршрут та час перебування. Я завжди заздалегідь пишу повідомлення (в мене є форма в ворді де звіряю чи не змінились прізвища начальників) на імя начальника застави, надсилаю на пошту, роздруковую ще два таких самих екземпляра і беру з собою на всяк випадок. Якщо в когось залишились питання, чи відмазки що повідомлення не отримали, вручаю надруковане повідомлення посадовому лицю і цим самим інформую їх. Все. Іноді приходе відповідь з пошти на яку надсилаю : отримано, або прийнято. Все. Ніяких паперових пісульк від них не беру. Можна надрукувати цитату з постанови де чітко вказано : ПРОІНФОРМУВАТИ ПРО СВОЄ МІСЦЕ ПЕРЕБУВАННЯ. Взагалі рекомендую усім відучувати їх від якихось письмових дозволів з Ділового чи ще десь, та діяти саме за таким прикладом.
ispolin
2021, 28 Juni, 11:21
Цікава позиція,хочу пройтись по мармаросах або з ділового ,або з Івана чорногорського..питання до автора : чи можна зразок заяви? І куди її відправляти....був би вдячний за невеличку консультацію на телеграм @ispolin69
Roman Gelembjuk
2021, 28 Juni, 11:39
тут зібрана вся інформація по цому питанні https://vpohid.com.ua/a/borderinfo
ispolin
2021, 28 Juni, 12:25
спс,так виходить що по постановах цієї типу довідки(дозволу) не потрібно,потрібно подати заяву до прикорд.загону...і позвонити уточнити чи прийняті дані .(роздрукувати пару екземплярів)про всяк випадок)
Vova Ryshytiuk
2021, 11 Kann, 17:58
Kavendish AronVit
2021, 10 Kann, 06:13
Вельми дякую! Взагалі, в тому то і була ідея саме тут цю інфу зібрати, бо ж дуже доречна. І було б круто, аби розробники додатку помістили це прямо до маршрутів. Дякую!
Roman Gelembjuk
2021, 10 Kann, 04:59
Куди відправляти заяву і де отримувати остаточну паперову перепустку. Детальної інструкції на всі випадки я не знайшов. Схоже, ситуація виглядає так: Якщо ви ідете в похід по прикордонній території Закарпатської області то ви відсилаєте заяву до Мукачівського прикордонного загону. Нижче в коментарях є емейл. Якщо у ідете по території Івано-Франківськох і Чернівецької областей то заяву посилати до Чернівецького прикордонного загону. Емейла немає, але є телефон. Можна за ним взнати куди посилати заяву. Межа між цими двома прикордонними зонами - гора Стіг (умовний східний кінець "Мармаросів", далі східнше вже Гринявські гори). Також, потрібно отримати паперову перепустку на заставі. Коли ви ідете в мармароси з с.Ділове чи з с.Богдан, то застава має бути по дорозі і прямо там "обиінюєте" роздруковану заяву на перепустку. Але що робити, коли по дорозі немає застави? Відповідь на це питання я ще не найшов . Напевно можна дізнатися за телефонами прикордонних служб.
Roman Gelembjuk
2021, 10 Kann, 04:52
Телефони служб. Я не знаю наскільки вони актуальні на 2021 рік. у 2020 році у фейсбуці писали, що номери актуальні Ці контакти актуальні якщо ви знаходитеся в прикордоннй зоні в Закарпатській області Мукачівський прикордонний загін (031) 312-12-61 Застава Ділове: 03132-324-45 Застава Богдан: 03132-320-42 Ці контакти актуальні якщо ви східніше Закарпатської області Чернівецький прикордонний загін: (0372) 59-19-00 Застава с.Зелене(прислок Шибене) (0372)59-19-58
Roman Gelembjuk
2021, 10 Kann, 04:50
В Інтернеті вже є багато інформації на цю тему. Ми можемо тут узагальнити і зібрати все до купи. Як я розумію, для походу на Мармароси все просто. Потрібно за 2 тижні до походу відправити емейл на адресу mukachevo_zagin@dpsu.gov.ua (Мукачівський прикордонний загін). Цю відправлену заяву треба роздрукувати і вже в самому поході зайти у прикордонний відділ і там отримати перепустку. З собою мати внутрішній паспорт для всіх учасників походу. Тут є приклад заяви https://tinyurl.com/54fnh3jk або тут https://tinyurl.com/ukrkordon
Святослав Мороз
2021, 21 Juni, 20:06
Вітаю, підкажіть будь ласка чи обов'язково надсилати заяву рівно за два тижні до походу, якщо зробити це за менший термін можуть виникнути якісь труднощі?
Олександр
2021, 22 Juni, 06:56
У минулому році на е-пошту заяву не надсилав, а подав одразу у відділ у день походу. Не думаю, якщо ви подасте заяву на електронку менше, ніж за 14 днів до походу будуть якісь проблеми
Олег Маханьков
2021, 22 Juni, 08:05
Минулого року, я робив запит в прикордонну службу, вони відповіли що треба подавати на електронну пошту не пізніше як за 24 год, до походу. Хоча в коментах, люди кажуть що надавали дозвіл і без е-листа, хоча в діловому кажуть що з ним швидше.
 

Sie können die mobile Anwendung "Wandern Karpaten" verwenden, um mit dem Forum zu arbeiten. Deine Gespräche werden immer bei dir sein