Форум •    •   1180
  •     Сергей Бородюк   •   2022, 21 червня, 13:19

Туристичний гамак

Доброго дня, спільното. Поділіться досвідом хто юзає гамак. Як ночівля?чи не холодно спати, і якщо дощ, то тент рятує?
6 коментарів
 
Лише зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі у форум
Ввійти або Зареєструватися
Eugene
2022, 28 серпня, 14:00
Щодо тенту. Маю тент зшитий з двох частин. Коли сильний дощ, то краплі можуть пробиватись через проколи.
Maxim
2022, 19 серпня, 11:38
Багато років юзаю гамаки в поході. Мені така опція подобається, але не завжди беру з собою. Комплект в мене гамак, москітна сітка до нього, тент, мотузки і пару кілочків ( біля 600гр. комплект). В середину каримат і квілт (спальник). Утеплення залежить від температури. Найменше шо спав 5-10 градусів (Норвегія). Дощ не поміха, якщо треба ставиш тент нижче і все ок. Але спати в гамаку я можу не більш ніж 5 діб поспіль. Втомлюсь, на землю хочеться :-). Але для досвіду раджу. Якщо треба то гамак і маскітка Лайтвей ( https://liteway.equipment ), тент (Китай), каримат (MSR), Квілт (Liteway).
Юрій Іванишин
2022, 10 липня, 11:30
Рекламувати не мав жодного наміру, інакше міг би ще половину тексту накатати. Просто вказав модель, яка має важливі для мене характеристики і яку я тестував, дещо переробив. При цьому вона абсолютно недешева, тож далеко не кожен захоче викласти таку суму. І взагалі гамаків є до вибору - до кольору, можна вибрати на будь-який смак і гроші. Але на певні моменти при покупці треба зважати.
Юрій Іванишин
2022, 10 липня, 06:41
Якщо маршрут постійно передбачає недалеко ліс, то можна йти з гамаком і в багатоденний похід. Зручний в соло-поході. Можна зробити бівуак будь-де і будь- коли. Тент мати обов'язково. Можна пончо-тент, але з більших, або переробити на нього тент, напр. 2,1х3 м з силіконки з аліекспрес. Тент повинен не просто захищати від дощу, а бути достатньо великим, щоб закрити боковий вітер. Бажана москітна сітка, яка додатково захистить від мошкари, вітру і додасть температуру комфорту. Можна взяти гамак з подвійним дном, куди зручно запхати каремат/матрац. Вони обов'язкові, бо гамак знизу добре продувається, а тому змерзнете навіть у теплому спальнику. Добре мати з собою два якісь добрі фіксатори (можна щось підібрати у китайців), щоб зчепити з гамаком два кути каремата по діагоналі. Бо найбільша проблема в гамаку те, що під тобою усе сувається, коли часто перевертаєшся, і періодично оголюється спина. Тоді ти прокидаєшся від холоду і починаєш поправляти. Коли треба перечекати дощ, то зручніше сидіти в гамаку ніби в кріслі під тентом, аніж на колінах в наметі. Або просто зробити на півгодини привал хоч над болотом, чи на схилі і лежачи дати відпочити ногам. Гамак річ зручна, хоча не всі маршрути і не весь рік. Хто не любить гойдатися, як я, у сні - то пришити з боків зі зміщенням дві круглі резинки, розтягнути кілочками і вони стабілізуватимуть положення гамака. Добре, коли гамак має має міцну мотузку між його кінцями, яка фіксує його розтяг, тоді гамак має завжди одну і ту ж форму. Довжину експериментальним шляхом підібрати під себе, свій ріст, бо фабричні мають якесь середнє значення. На ній висить москітка, а також можна підвісити у міні-гамаку (у мене є такий) свої речі, які є цінні, або потрібні під рукою. Також за допомогою цієї мотузки можна додатково утеплитися, перекинувши через неї куртку, чи ще щось і створивши ніби внутрішній намет. Для подорожей вдвох є варіант підвісити паралельно через адаптер два гамаки і використати один спільний тент. Користуюсь ось таким http://sevengear.com.ua/ru/shop/gamak-e-lite-gt/
Олександр
2022, 10 липня, 09:27
інформація прозвучала на правах реклами)))?
Юрій Іванишин
2022, 10 липня, 11:31
У мене є ще один, мій перший, простіший і легший, але в цьому є ті моменти, яких мені бракувало для комфортних походів
 

Ви можете використати мобільний додаток "В Похід Карпатами" щоб працювати з форумом. Ваші обговорення будуть завжди з вами