2021, 30 May, 10:23
Треба дивитися більше по відгуках покупців, бо реально там дуже багато ідентичних, лиш з різними лейбами. На потужність можна не зважати, все одно у надпотужних готувати будете на середньому положенні. Далі залежить від матеріалу. Титан або сталь. Суттєва різниця у вазі і в ціні. Тут залежить від фінансів. Більш універсальними є на ніжках та із шлангом, а не на різьбі одразу на балон. Обов'язково брати запасний шланг і запасний легенький 25 г різьбовий пальник типу BRS-3000. Тоді ніякі ЧП не страшні. Є пальники з вбудованим вітрозахистом. Але, якщо докупити на Алі нормальний вітрозахист, то це буде набагато ефективніше і економічніше по газу. Якщо плануються 4-сезонні походи то деякі пальники мають підігрів газу. Хоча, як на мене, без цього в принципі можна обійтися, час від часу трошки підігріваючи дно балона на полум'ї. Можна ще докупити пластикові ніжки для балона, щоб при різьбовому пальнику конструкція з казанком стояла стабільніше. Якщо балони планується перезаправляти, то варто купити кришечки на різьбу, щоб газ не травило. Балони варто мати різного об'єму, щоб не тягати лишній газ. Їх можна купити недорого в Україні.
2021, 30 May, 11:08
Я себе такой же взял , но мысли витают , а если что-то пойдет не так , поэтому ищу на запас , а 3000 использовать как основу
2021, 30 May, 14:33
З такою логікою можна запасний матрас та намет носити. Тому треба проганяти такі думки. Це надійний пальник, хіба загубиться десь, тоді можна використовувати старий добрий вогонь.