Заросляк - о.Несамовите - г. Пожижевська - Заросляк

Популярний маршрут до оз.Несамовите з турбази Заросляк
Старт з населеного пункту: Ворохта
13.5 км
6 годин
Рівень: Початківець
Вершини на маршруті: Туркул , Данцер , Пожижевська
Прогноз погоди в населених пунктах в районі маршруту:
Один з найпопулярніших маршрутів в Українських Карпатах. Від турбази Заросляк до оз. Несамовите. Потім перехід частиною Чорногірського хребта то г.Пожижевська та спуск назад до заросляка минаючи наукову станцію Пожижевська. Старт марштуру з турбази Заросляк

3D відео анімація цього маршруту

Фотогалерея
Коментарі
Roman Gelembjuk - 2021-08-11 12:55:21
Я відкоригував цей маршрут. Там дійсно в районі станції були позначені старі стежки, їх вже немає. Тепер вірно позначено. Фактично треба пройти череез територію станції між двома будинками.
Василь Слюсаренко - 2021-08-11 12:37:31
Йшов від Заросляка на Пожижевську 08.08.21р. по цьому маршруту.Не знайшов ( не побачив ) початку стежки від метеостанції. Хоч навігатор показував, що стою на маршруті , в тому місці, де від нього йде стежка, що веде в бік , в сідловину між Пожижевською та Брескулом. Так і пішов. Вийшов на Хребет. Але не рекомендую нею йти. Потім вона просто зникає. Хотілося б знати точно де саме, починається маршрут на Пожижевську від метеостанції. Відпишіть. Дякую.
Надія Мазур - 2020-07-14 17:26:55
Йшли цей маршрут сьогодні, 14.07.2020. Маршрут дуже живописний, особливо сподобалось на озері а також доріжка по хребту до Пожижевської. Спуск від Пожижевської вниз - як на мене, найскладніша частина - треба дертися через хащі тривалий час униз при тому що там суттєвий кут спуску (там є стежечка, але вона не сильно допомагає). Маршурт раджу, але якби довелося проходити другий раз - шукала б альтернативи спуску з Пожижевської.