Форум •    •   1218
  •     Яр   •   2021, 19 травня, 13:27

Квести та змагання

Чи є можливість зробити зміни, щоб фіксувати вершини не тільки через ЖПС модуль, а, наприклад, через координати витягнуті з фото... а то трішки обідно, коли ти був, а включить прогу забув і тепер в прольоті...
14 коментарів
 
Лише зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі у форум
Ввійти або Зареєструватися
Lexx
2021, 14 серпня, 10:30
Взяти квест "всі двохтисячники Карпат" вдалося лише на Петросі,бо раніше просто був відсутнім інтернет на Лайфі Ну й маршрут Чорногірським хребтом 2 рази автоматично завершувався на оз. Бребенескул
Roman Gelembjuk
2021, 15 серпня, 08:13
Залежності від інтернету немає. Мусить працюватии і без підключення. Ви реально відвідали всі інші вершини і вам не відмітило відвідання?
Lexx
2021, 15 серпня, 08:46
Так..проходячи маршрут Чорногірським Хребтом з Дземброні(старт 11:00 9 серпня) і фініш в с.Кваси 13 сепня Отаке видавало при спробі взяти квест
Lexx
2021, 15 серпня, 08:48
Та й точки "тікали"...лише вже на Петросі вдалося взяти квест і точка змінила вигляд на прапорець
Яр
2021, 6 червня, 19:50
2. Дземброня - точка гуляе х/з де
Roman Gelembjuk
2021, 7 червня, 07:35
Я вніс виправлення. тепер координати будуть правильні. через деякий час на мобілному додатку оновиться
Яр
2021, 6 червня, 19:48
Яр
2021, 6 червня, 19:48
Яр
2021, 6 червня, 19:48
знайшов проблемку в квесті 100 вершин: Петрос - точка гуляе метрів на двадцять. якщо в топ6 зафіксувало, то в 100ні намагалось мене загнать на обрив... якщо можна, виправте помилку и зафіксуйте досягнення
Roman Gelembjuk
2021, 7 червня, 07:49
дякую, що повідомили. я вніс виправлення і зарахував вам цю вершину
Roman Gelembjuk
2021, 19 травня, 13:59
Якщо так зробити, то кожен зможе додати собі любу вершину. Фотку можна взяти чужу. Я планую зробити ще один інший інструмент - "Історія походів" чи щось таке, щоб можна було позначити всі вершини на яких вже був і показати в своєму публічному профілі. Причому, буде спеціальні мітка для тих вершин де ваше перебування підтверджено самим додатком , тобто телефон реально був на вершині. І тоді можна відрізнити ті місця що ви дійсно були і ті де ви сказали що були. Це буде підзіше. А квести міняти не буду. тім дійсно необхідне реальне підтвердження.
vask
2021, 15 червня, 18:50
Доброго дня! Якщо буде публічний профіль то чи буде можливість писати особисті повідомлення безпосередньо до інших учасників?
Roman Gelembjuk
2021, 15 червня, 18:52
Це можна зробити. Швидше за все зроблю
vask
2021, 15 червня, 18:56
Дякую! Було б добре-деколи можна прогавити в чаті відповідь та й учасникам буде легше зв'язуватися між собою
 

Ви можете використати мобільний додаток "В Похід Карпатами" щоб працювати з форумом. Ваші обговорення будуть завжди з вами