Форум •    •   1141
  •     Дмитрий Гошко   •   2021, 26 квітня, 08:24

Место для кемпинга в Зелёном?

Добрый день. Мы из Минска в мае приедем в Карпаты на сплав и пеший поход. Старт сплава из села Зелёное на Чёрном Черемоше. Мы туда приедем заранее, хотим переночевать. Подскажите, пожалуйста, где там можно разбить лагерь на три палатки, чтобы никому не мешать? Может есть какая-то полянка вдали от домов или что-то такое? Спасибо
3 коментарів
 
Лише зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі у форум
Ввійти або Зареєструватися
ОксанаВерховинська
2021, 26 квітня, 13:01
Я не знаю конкретного місця. Але ми в селах ставимо палатку в любому місці, яке вигляає як "нічия земля". На берегах річок це ніколи не було проблемою. А який у вас маршрут? Найкращий варіант це пройти по маршруту трохи, вийти за село і там точно мали б бути місця де ви нікому мішати не будете
Дмитрий Гошко
2021, 26 квітня, 13:47
О, это здорово. А с кострами проблем нет? Мы просто приезжаем в Зелёное, а оттуда на утро следующего дня стартуем сплав на катамаране. Поэтому оптимально стать на реке или недалеко у реки в причёске, не уходя далеко
Roman Gelembjuk
2021, 26 квітня, 13:50
Я би пішов або на початок села , або в кінець. В середині села напевно не варто вогні палити. Десь між селами зупиняйтеся
 

Ви можете використати мобільний додаток "В Похід Карпатами" щоб працювати з форумом. Ваші обговорення будуть завжди з вами