Форум • Загальна дискусія   •   413
  •     Denys LEMESHKO   •   9 грудня, 14:09

НР в горах

Люблю хайкінг літом, гриби осінню а зимою лижі, але ніколи не був в зимовому поході. Після теплої розмови в поїзді, надихнувся, тепер шукаю компанію шоб зустріти НР в зимовому поході. Пишіть в тг @Made_in_Italy_it
7 коментарів
 
Лише зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі у форум
Ввійти або Зареєструватися
Даліла
24 квітня, 16:06
Вітаю. Мені цікаво, чи знайшли ви один одного і скільки веселих людей зміщується в карпатському чані з сауною?
Ілля
28 січня, 00:42
Я б теж приєднався до зимового походу, але потрібна допомога. Ні, не грошима. Гроші є, але залишились у одного кримського туриста. Потрібна допомога з переказу грошей: мій кримський боржник переказує гроші тому, кому ви скажете, на карту, як це роблять у групі в фейсбуці Грошові перекази Україна/Крим https://www.facebook.com/kievsimf/ , а ви мені рівноцінну суму переказуєте в Україні на карту ПУМБ. Іншого способу без переміщення через декілька кордонів не існує.
Сазонов Олег
24 січня, 12:35
Можна взяти машину на прокат
Филимонов Олег
23 грудня, 07:45
було б бажання
Фастова Милана
22 грудня, 21:22
Я б приєдналась. Але як добратись?
Ska}|{и
24 грудня, 19:06
.
Ivan
10 грудня, 18:04
Всім привіт. Якщо хтось бажає зустріти НР в Карпатах (31.12 - 04.01) у веселій компанії любителів активного відпочинку, приєднуйтеся. Маємо заброньований будинок у с.Лазещина. Плануємо радіально ходити у гори, покатати в Буковелі та Драгобраті. По вечорам будуть настольні ігри та карпатський чан з сауною. Кому цікаві деталі, пишіть у телеграм @fford_ivan Або за номером 380665731399
 

Ви можете використати мобільний додаток "В Похід Карпатами" щоб працювати з форумом. Ваші обговорення будуть завжди з вами