Форум •    •   1173
  •     Олександр   •   2021, 13 жовтня, 20:23

Пропозиції для покращення форуму та сайту

Вітаю всіх. Пропоную в даному топіку пропонувати пропозиції. 1. Форуми перейшли в чат. фігня, це не правильно. - посилайте людей на форум, якщо це не в поході і не терміново(наприклад). 2. Трансфери і тп - також топік створити можна. Попозиції до розробника: що не хватає мені особисто: - маршрути по стежках поза марщрутами(маркованими). Я сам розумію, що це важко зробитити, але ..... просимо. Якщо це буде реалізовано, то я не буду користуватися OSMand-ом і ітп.
9 коментарів
 
Лише зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі у форум
Ввійти або Зареєструватися
Роман Немчук
2022, 16 серпня, 18:17
Поправте баґ в програмі. По суті. Зайшовши хоч один раз в чат програми і поставивши галочку про надсилання PUSH-повідомлень, вже неможливо від них відмовитися. Тобто в налаштуваннях чату ви скидаєте ту галочку, але по факту вона автоматично відновлюється, що видно коли повторно зайти в налаштування. Хоч бери і перевстановлюй програму (
Оксана Томчій
2022, 21 липня, 07:26
Доброго здоров'я! Підкажіть будь ласка як можна відредагувати інфу на карті. Якщо конкретно,то йдучи від КПП на гору Кукол перша полонина Закукол і стая не у Петра, а депутатом даної полонини є п. Гереджук Юрій
Roman Gelembjuk
2022, 21 липня, 07:59
напишіть коментар під конкретним обєктом чи місцем, І відредагуєм
Оксана Томчій
2022, 21 липня, 09:06
Полонина називається Закукол,а депутатом даної полонини є п. Гереджук Юрій
Roman Gelembjuk
2022, 21 липня, 09:23
Я поставив назву полонини Закукол. Але "стая Петра" не можу виправити. Цей напис є на базовій карті OpenStreetMaps . Там ми міняти нічого не можем. Поки буде так як є
Оксана Томчій
2022, 21 липня, 10:29
Дякую, а хто міняє на базовій карті?
Оксана Томчій
2022, 21 липня, 19:57
Пане Романе,дуже перепрошую,але Ви неправильно написали назву полонини( Закуко), має бути Закукол!
Олександр
2021, 13 жовтня, 20:46
І така ситуація: людина пройшла маршрут(багато цікавого побачила). Питання : як краще поділитися тут, а саме куди викласти трек(в якому форматі), куди фотки викласти і тп. Дрібниці, але пікажіть як краще.
Олександр
2021, 13 жовтня, 20:38
На рахунок маршрутів - я розумію це не сьогодні і не завтра. і я розумію, що це не просто. Але хочу дадати: деякі сервіси можуть бути платні. Поясню як краще: я йду на маршрут, можу заплатити певну суму грошей, потім не хожу два роки - не плачу нічого. Це принцип для туристів.
 

Ви можете використати мобільний додаток "В Похід Карпатами" щоб працювати з форумом. Ваші обговорення будуть завжди з вами