Форум •    •   1492
  •     V. MASLOVA   •   2021, 1 вересня, 09:01

В гори з кішечкою

Привіт. Знаю, що багато хто подорожує в гори з собакою, а чи є хтось хто брав із собою кішечку? Поділіться досвідом будь ласка. Тільки не треба писати нічого на кшталт "залиш вдома", "нехай приглянуть друзі". Як залишати тварину вдома - я знаю. Мені цікавий досвід як її брати із собою)))) негативний і позитивний
8 коментарів
 
Лише зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі у форум
Ввійти або Зареєструватися
Віктор
2022, 26 липня, 09:55
.
Roman Komboi
2022, 26 липня, 09:46
Не бери кішку беи кашу і ковбасу
igor podsadnyk
2021, 20 жовтня, 19:34
igor podsadnyk
2021, 20 жовтня, 19:34
Досвід показує що можливо. Зустрічали біля Петроса.
V. MASLOVA
2021, 21 жовтня, 06:09
Яка гарнюня!!! Виглядає щасливою)))
Александр
2021, 23 вересня, 07:03
Весма сомнительное мероприятие. Коты привязываются к местности, дому а собаки к хозяевам. Если даже брать кота приученного с детства ходить хвостиком, то всё равно может отвлечься на мышь и остаться пока вы идете. Мы с женой в лесу живем. И когда к соседям ходили, метров 600 по дикой местности, если кот увязывался и отвлекался то оставался на месте где отставал и мог там часами сидеть. У соседей кот прошелся к озеру с хозяевами, тоже метров 500 и там остался на сутки не мог вернуться. Пока за ним не пришли. У них фигово с навигацией. Хотя и тропки в траве натоптаны.
V. MASLOVA
2021, 21 жовтня, 06:08
Дякую, що знайшли час відповісти))))
Анатолій Вознюк
2022, 14 червня, 12:19
Ні кіт за 5 км до дому через ліс з іншого села прийшов хоч був асвальт ліс непрохідний та інше але прийшов
 

Ви можете використати мобільний додаток "В Похід Карпатами" щоб працювати з форумом. Ваші обговорення будуть завжди з вами