Форум •    •   2183
  •     Roman Gelembjuk   •   2021, 4 березня, 08:56

Алкоголь в горах у походах. Плюси, мінуси, підводні камені ...

На перший погляд алкоголь в горах це погано. Який може бути алкоголь під час походу? Похід це спорт, а спорт і алкоголь несумісні. Але якось так виходить, що багато туристів все таки беруть з собою якусь чекушку або пивко, щоб відмітити "підкорення" чергової вершини, або посидіти ввечері біля вогнища. Які можуть бути реальні проблеми вживання алкоголю в горах (невеликих, таких як Карпати)? Чи є реальний ризик для здоров'я? Які дози можна вважати допустимими? І ще цікаво послухати ваші історії пов'язані з алкоголем в Карпатах :)
11 коментарів
 
Лише зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі у форум
Ввійти або Зареєструватися
Tour
2021, 15 травня, 19:37
завжди перед початком походу випиваємо грам 250 коньяку на двох плюси веселіше йти і відчуття що швидше йдемо))))
Kavendish AronVit
2021, 9 травня, 11:30
На мій погляд алкоголь і трекінг якось взагалі не сумісні, в самій суті ..
Den Belitskiy
2021, 21 квітня, 19:04
На стоянці чому б ні, випити трохи Jagermaister, а на маршруті категорично проти
Roman Bumbu
2021, 10 квітня, 04:24
беремо шампанське, щоб відмітити сходження на якусь вершину, але навіть пляшка шампанського на 5-7 здорових туристів, думаю не зашкодить і ніколи не шкодила.
Сергій
2021, 9 квітня, 16:45
Похід - це відпочинок і ввечері в кемпі 200 г випити - значить рослабити організм
Андрій Плоходченко
2021, 20 березня, 21:32
Один раз попробовал больше не хочу трудно было ити
Юрий Степаненко
2021, 16 березня, 05:56
Для мене походи скоріше не спорт, а відпочинок. Завжди беремо з собою трохи алкоголю. Вдень не вживаємо, вечором, коли стаємо на ночівлю, по 100-150 грам перед сном. Особисто я не бачу в цьому ніяких проблем, якщо вживати з розумом, і не під час трекінгу, а після, вечором, то чому ні? Якщо в людини є проблеми з вживанням алкоголю, такі як відсутність гальм або тягне на пригоди, тоді краще пити джерельну воду, алкоголь може призвести до біди. Якщо на завтра тяжкий, виснажливий підйом, краще вечором взагалі не вживати, велика нагрузка на ССС (серцево-судинну систему). І... Щастя є, вйо до горбів!
oleg
2021, 4 березня, 10:08
100 грам коньяку на вершині гори то світе !
ОксанаВерховинська
2021, 4 березня, 10:10
ага. особливо в Горганах. Пяним по каменюках скакати так прикольно
oleg
2021, 4 березня, 10:10
П'яний після 100 грам коньяку?
Anna Letycha
2021, 20 березня, 22:09
1000%
 

Ви можете використати мобільний додаток "В Похід Карпатами" щоб працювати з форумом. Ваші обговорення будуть завжди з вами