Більше 100 похідних маршрутів у мобільному телефоні

Як вже повідомлялося, ми випустили нову версію мобільного додатку “В Похід Карпатами”. Основною новою функцією в цій версії стала підтримка маршрутів.

Зупинимося детальніше на підтримці маршрутів у мобільних телефонах Android.

Каталог маршрутів наразі налічує 102 маршрути в різних регіонах та масивах Карпат. Список маршрутів буде розширюватись. Ми розраховуємо на зворотній зв’язок з любителями походів Карпатами і отримання рекомендацій та інформації про маршрути, які можна додати в цей каталог.

Просимо користувачів веб сайту https://vpohid.com.ua/ додавати свої коментарі та фотографії до маршрутів. Такої ж активності очікуємо і від власників мобільного додатку. Коментарі можуть містити як відгуки про проходження маршрутів, запитання, так і пропозиції щодо внесення змін.

Самі маршрути були укладені на основі опублікованих карт з позначеними маршрутами. Також взято до уваги і описи маршрутів від досвідчених туристів. Особистий досвід розробника цього веб сервісу та мобільного додатку теж знайшов своє відображення в каталозі маршрутів.

Для кожного маршруту вказано складність, довжину, населені пункти, вершини на маршруті, цікаві місця тощо.

Нова версія мобільного додатку зберігає каталог маршрутів в самому телефоні і дозволяє використовувати всю інформацію без підключення до інтернету. Автоматично відбувається синхронізація змін в каталозі, коли підключення наявне.

Вибір маршруту для походу можливий кількома способами:

  • можна просто переглядати каталог;
  • знайти маршрут за категорією;
  • знайти маршрут за гірським масивом.

На різних етапах походу мобільний додаток визначає напрямок руху, показує пройдену частину маршруту, вказує шлях, який ще потрібно пройти.

При виборі маршруту можна обрати напрямок від початку до кінця чи, навпаки, з кінця в початок (якщо вам ближче чи легше добиратися до кінцевого населеного пункту).

Маршрут можна змінити на інший під час походу, якщо маршрути пересікаються.

В наступному відео детально розповідається про всі нові функції, пов’язані з маршрутами.

Зв’яжіться з нами, якщо у вас є ідеї щодо додаткових маршрутів. Ми обов’язково доповнимо наш каталог новими цікавими маршрутами. Якщо маєте зауваження та пропозиції щодо готових маршрутів, готові взяти до уваги і спільними зусиллями відкривати шанувальникам Карпат нові туристичні стежки.P.S. Не забудьте підписатися на наші оновлення у Facebook, щоб знати коли вийдуть нові версії мобільного додатку. Для цього вподобайте нашу Facebook сторінку!
І приєднуйтеся до нашої групи, там ми спілкуємося про Карпати!

Мобільний додаток для android телефонів "В Похід Карпатами"

2 коментарі до “Більше 100 похідних маршрутів у мобільному телефоні”

  1. Добрий день. Оновив мобільний додаток до версії 1.2.0 (з маршрутами). Хочу переглянути детально маршрут на карті. При переміщенні і зближенні додаток (чи смартфон) підвисає і додаток припиняє свою роботу. Переглянути детально неможливо. Можливо через те, що на момент перегляду я не в Карпатах ? Підкажіть, будь-ласка.
    З повагою до розробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *