Криївки УПА на карті Карпат

Наша інтерактивна карта Карпат містить не тільки інформацію про гірські вершини, джерела та колиби, а й багато інших корисних та цікавих для туриста місць.

Зокрема, ми збираємо інформацію про місця, пов’язані з історією УПА. Нас цікавлять криївки та пам’ятні знаки. Коли будуть з’являтися такі факти, ми зможемо оновлювати похідні маршрути або додаватимемо нові маршрути, щоб туристи не оминули ці цікаві місця під час своїх походів.

Інформацію на нашу карту про криївки та інші місця, пов’язані з історією УПА, може додати кожен бажаючий. Використовуйте мобільний додаток “В Похід Карпатами” (але потрібно знаходитись безпосередньо в тому місці) або веб-сайт https://vpohid.com.ua/ – тут можна додати інформацію з будь-якого місця.

Наразі в нас лише 8 об’єктів в каталозі . Їх є набагато більше. Давайте разом зберемо всю цю інформацію на одну інтерактивну карту.

Якщо ви знаєте про такі криївки, але не зрозуміли як додавати інформацію на карту, пишіть, будь ласка, на емейл vpohid.com.ua@gmail.com або просто в месенджер на нашій фейсбук сторінці. Опишіть місцезнаходження (зробіть скріншот карти та намалюйте розташування криївки), додайте коротку інформацію.

Дані з нашої карти автоматично синхронізуються в мобільний додаток. І тоді під час походу Ви зможете не тільки насолоджуватися красою Карпатського краю, а й глибше пізнати його історію. .P.S. Не забудьте підписатися на наші оновлення у Facebook, щоб знати коли вийдуть нові версії мобільного додатку. Для цього вподобайте нашу Facebook сторінку!
І приєднуйтеся до нашої групи, там ми спілкуємося про Карпати!

Мобільний додаток для android телефонів "В Похід Карпатами"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *