Версія 1.0.12. Що нового

Після запуску нашого мобільного додатку “В Похід Карпатами” пройшло трохи більше місяця.

За цей час більше 5000 власників смартфонів завантажили його на свої телефони, щоб випробувати. Ми отримали значну кількість відгуків та зауважень.

В результаті було внесено деякі зміни в роботу додатку, виправлено помилки.

Найбільше зміни торкнулися процесу авторизації , додавання нових об’єктів та оффлайн карт.

Стосовно оффлайн карт.

В останній версії список карт був розширений. Тепер є 2 загальні карти – із низькою та середньою деталізацією, які покривають всі Карпати. Та окремі карти з високою деталізацією для кожного масиву Карпатських гір.

Низька деталізація зовсім не означає погану якість. Такої карти цілком вистачить для походів. Але якщо на вашому телефоні є достатньо місця, ви можете скачати карту середньої деталізації і додатково ті регіони Карпат, куди ви плануєте вирушити в похід.

Як варіант, закачуйте лише конкретні регіони, щоб зберегти місце.

Нарешті, якщо у вас є лишні 2ГБ пам’яті телефону (для нових телефонів це не проблема), то закачайте всі карти. Тоді хвилювання перед походом поступиться місцем позитивним емоціям від спілкування з горами.

Дана версія мобільного додатку “В Похід Карпатами” – 1.0.12 . При виявленні недоліків намагатимемось їх швидко усувати. Але основна робота вже буде вестися над наступною “мажорною” версією – 1.1.0 , в якій заплановані нові функції та можливості.P.S. Не забудьте підписатися на наші оновлення у Facebook, щоб знати коли вийдуть нові версії мобільного додатку. Для цього вподобайте нашу Facebook сторінку!
І приєднуйтеся до нашої групи, там ми спілкуємося про Карпати!

Мобільний додаток для android телефонів "В Похід Карпатами"

4 коментарі до “Версія 1.0.12. Що нового”

    1. Так. Скоро така можливість буде додана. Карти будуть автоматично зберігатися на SD якщо вона є. Пізніше ще буде додана можливість налаштовувати місце збереження карт

    1. Поки що, маршрути не підтримуються. Ця можливість буде додана трохи пізніше, десь за 2 місяці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *