Karpaty na żywo. Komunikujemy w czasie rzeczywistym

Wiadomości w czasie rzeczywistym
Артём Гарькавец
28 minut temu
Добрий день шановна спільното) В мене була така проблема з цим додатком що коли я йшов в активному маршруті, в мене пропала «моя точка» на мапі в додатку, в більше не зʼявлялась Порекомендуйте, будь ласка, якісь інші додатки, якими ви користуєтесь. Бо не хотілося б щоб це трапилося знову
Данило Троянський
2 godzin temu
Йшли цим маршрутом 26.06.26, починали з другого містка: спочатку на Несамовите і далі на Шпиці, зійшли з маршруту на г. Ребра та повернулися, також після озера є можливість звернути на Туркул або інші маршрути - дуже багато різних стежок. Ще здивувало що було дуже багато людей. Загалом впоралися десь за 8 годин при тому що зупинялися доволі часто. Для двох непідготовлених було важкувато але воно того точно варте, трекінгове взуття обовʼязково - на маршруті є складні ділянки де без нього було доволі важко. Всім хоча б раз рекомендую тут пройти
Nowy komentarz do obiektu na mapie: Джерело
Юра Шкоропад
2 godzin temu
Зараз пересохле
Nick Panko
16 godzin temu
Всім доброго, сквжіть будь ласка чи треба якісь дозвола від прикордонників для походу з Бистреця в Кізі Улоги ?
Nowy obiekt dodany na mapie: Місце для відпочинку
Ірина
18 godzin temu
Місце для відпочинку [без опису]
Nowy komentarz do obiektu na mapie: Поворот до Татарова
Артем Забіяка
16 godzin temu
Nowy obiekt dodany na mapie: Поворот до Татарова
Артем Забіяка
21 godzin temu
Поворот до Татарова [без опису]
Nowy komentarz do obiektu na mapie: Спуск з гори Ягідна
Артем Забіяка
16 godzin temu
Nowy obiekt dodany na mapie: Спуск з гори Ягідна
Артем Забіяка
21 godzin temu
Спуск з гори Ягідна [без опису]
Nowy komentarz do miejscowości: Устеріки
Яна Просто Яна
16 godzin temu
Злиття Білого і Чорного Черемошу
Євген
18 godzin temu
Раптово зникло маркування на активному маршруті. Що робити, та як виправити?
Vitaliy Simkin
26 Czerwiec, 09:50
Підкажіть, хтось може підказати що по джералам на Боржаві (Стій-Великий Верх-Темнатик)? Плануй йти цих вихідних, враховуючи спеку переживаю за воду
Nowy komentarz do obiektu na mapie: Гарне місце для привалу
Юлия Юзвенко
26 Czerwiec, 04:53
Nowy obiekt dodany na mapie: Гарне місце для привалу
Юлия Юзвенко
26 Czerwiec, 04:53
Гарне місце для привалу [без опису]
Юлия Юзвенко
26 Czerwiec, 04:54
Гарне місце для привалу на полонині Пантир
Odpowiedz na komentarz od:     RavenTheX     Pokaż
Дмитрий Карасев
25 Czerwiec, 20:47
обов'язково. Бо випішуть протокол вже в Хотині. Найкраще звернутися у Черемоський Нац.Парк та замовити в ніх екскурсію
Odpowiedz na komentarz od:     Арсен Гонський     Pokaż
Дмитрий Карасев
25 Czerwiec, 20:43
Від прикордонників на такі запитання можна отримати ще на в'їзди у Верховинський район
Odpowiedz na komentarz od:     Seven Days     Pokaż
Дмитрий Карасев
25 Czerwiec, 20:29
Ні, але майте номер телефона румунських рятувальників
Seven Days
25 Czerwiec, 18:12
Чи потрібен дозвіл на маршрут Шибене-перкалаба?
Дмитро Аношенко
25 Czerwiec, 17:43
Ходив 23-25 червня чорним маршрутом до Ігровця, потім червоним і жовтим спускався до полонини Середня, і синім вже в Стару Гуту. Якщо йти з важким наплічником на 2 ночівлі(Плаєк і Середня) - маршрут явно не на любителя. Перехід від Висока до полонини Середня, не рекомендую якщо напередодні була злива. Є розмиті ділянки з розмокшою глиною під ногами. Реально треба було інколи висіти на гілках жерепа. Сам жовтий маршрут видно не оновлювався, і не прочищався давно, багато маркерів особливо на камінні відсутні, або стерлися. Стежка читається але певні моменти є. Якщо йти по ній на підйом - напевно не так складно, як на спуск. Чорний і синій дуже гарно промарковані. Вода була у всіх точках, але на полонині Плаєк дивно організована криниця, вода стояча в ній, без кип'ятіння пити її небезпечно. Інші джерела пив нормально, без наслідків . Найсмачніша на жовтому маршруті, неподалік полонини Середня. З полонини Плаєк відкривається дуже гарна панорама на Ігровець, Високу та Сивулі. В лісі і на полонинах аж не пристойно багато вогнищ, та сміття.