Berge Yalovychora durch den Gebirgsaugesee und Kuppeln auf Tomnatyk

Wandern zu den Ruinen des Pamir-Radars. Nahe der rumänischen Grenze. Bergauge Lake
Beginn in der Ortschaft: Verhniy Yalovetsy
34.2 km
4 Tage
Schwierigkeit: Erfahren
Gipfel auf der Weg: Yarovitsya , Tomnatik , Hovdya
Wettervorhersage in Ortschaften rund um die Route:
Wanderweg zu einem beliebten Ort nahe der rumänischen Grenze - den Ruinen des Radiosenders "Pamir". Die Route beginnt im Dorf Verkhniy Yalovets. Öffentliche Verkehrsmittel fahren hier nicht. Sie können nur mit dem privaten Transport oder mit dem "Taxi" dorthin gelangen. Wenn es möglich ist, in das Dorf Shepit zu gelangen, kann der Rest des Weges nach Velykyi Yalovets zu Fuß zurückgelegt werden. Diese Route muss für mindestens 4 Tage geplant werden, gerade wegen der Schwierigkeit, am Start anzukommen und zur "Zivilisation" zurückzukehren. Die Route umfasst auch den Gorske Oko-See (Bukovynske Oko) und den Yalovetsky-Wasserfall (auf dem Weg von Nischni Yalovets nach Verkhny Yalovets).
Guides auf dieser Route
Es gibt noch keine Guides auf dieser Route
Sind Sie ein Führer? Zeigen Sie hier Ihre Dienste

3D-Videoanimation dieser Route

Kommentare
Йосип - 2020-03-05 02:47:09
Оптимально назвати маршрут "Горами Яловичори через Гірське око та куполи на Томнатику". Адже РЛС вже немає там понад 20 років, куполи є, які можна побачити з Гринявських гір. Про масив можна прочитати: https://uk.wikipedia.org/wiki/Яловичорські_гори В цілому сайт дуже цікавий і корисний, але там є ще багато недоречностей. Я поки що дуже зайнятий справами по роботі, але з кінця березня спробую проглянути усі маршрути. А з того, що кинулось в очі на швидкоруч, то слід писати Ґорґани, а не Горгани. При цьому слід розрізняти Скибові Ґорґани і Привододільні Ґорґани. Вони мають принципово відмінну будову та геологічну історію розвитку.
Roman Gelembjuk - 2020-03-04 18:13:44
Дякуємо за такий розгорнутий коментар.. Щодо карт і горизонталей. Тут на сайті є в тому числі і горизонталі. У верхньому лівому куті є список варіантів карт - в тому числі супутник і OSM Lanscape. В останньому режимі є горизонталі та рельєф. Щодо Яловецьких гір. Ця назва була взята з інтернет публікацій, де мандрівники описували свої маршрути. Можливо, ця назва не є "офіційною". Спробую детальніше вивчити це питання і можливо внести зміни в опис маршруту. А ви би як назвали цей маршрут? Яка найбільш правильна назва для нього?
Йосип - 2020-03-04 16:44:20
Доброго дня! Якщо кожен любитель почне по своєму називати гори, то так ми далеко не зайдемо. Які ще Яловецькі гори?! Який науковець і де обгрунтував таку назву?! Про це мені нічого невідомо, хоч я десятки років професійно займаюся Карпатами. Масив утворений трьома пасмами хребтів, що простяглися між Білим Черемошем та його правою притокою Саратою, а з іншого боку обмежений Путильським низькогір'ям у наукових джерелах називають Яловичорськими горами. Що стосується карт, то карти без горизонталей більше підходять для мандрівок Херсонською областю, а не Карпатами.