Forum •    •   1347
  •     Roman Gelembjuk   •   2021, 31 Kann, 05:24

Чат на платформі "В Похід Карпатами". Виправлення та вдоконалення

В цій темі я буду інформувати про технічні зміни в роботі чату. Версія 1.6 від 18 Травня. - Посилання в коментарях стали клікабельні. - Можна копіювати текст коментарів. Версія 1.6.1 від 30 Травня. - для місць (об'єктів), маршрутів, сіл, форуму та карти тепер можна скопіювати посилання, щоб вставити у чат або форум - внутрішні посилання тепер заміняються на відповідний заголовок у коментарах та відктриваються у самому додатку. Наприклад, ви вставити посилання на якийсь маршрут в чат. замість посилання буде показано клікабельний зголовок маршруту і при кліку на ньому буде відкрито вікно з інформацією про цей маршрут. - Зображення у форум та чаті тепер можна нормально переглядати в окремому вікні, в тому числі є зум зображення , щоб роздивитися його - На карті тепер можна включити спеціальний маркер центру карти. При кліку на ньому буде скопійовано спеціальне посилання на обране місце. При відкритті посилання буде відкрито саме це місце на карті. Ця функція потрібна, щоб обговорювати якісь місця на карті Карпат
Відео з описом та демонстрацією нових фнукцій для обміну посиланнями та обговорення місць https://www.youtube.com/watch?v=4kJ7X7MePlo
5 Kommentare
 
Nur registrierte Benutzer können Kommentare zum Forum hinzufügen
Anmelden oder Registrieren
ДИМА DP UA
2021, 25 August, 05:55
Вы так и не устранили возможность отписаться от уведомлений чата. Устраните если это возможно. Спасибо
Roman Gelembjuk
2021, 25 August, 06:42
Оновлення має вийти до кінця тижня. Я відписав вас від сповіщень. Ви вже не будете їх отримвати
Ігор
2021, 23 August, 16:33
А функціії яка показує ,пройдений трек,немає? Чи я погано шукаю?
Vadym Kharytonov
2021, 24 Juli, 07:54
Вітаю! Закривається прграма при переході в чат. По факту я не можу користуватись чатом. Підкажіть, будь ласка, яких мені заходів слід вжити щоб цьому запобігти? При цьому сповіщення про нові дописи в чаті приходять
Олександр
2021, 24 Juli, 08:59
Видаліть і встановіть знову додаток (у мене теж таке було)
 

Sie können die mobile Anwendung "Wandern Karpaten" verwenden, um mit dem Forum zu arbeiten. Deine Gespräche werden immer bei dir sein