Forum •    •   1175
  •     Яр   •   2021, 25 November, 17:34

Від Сянок до Воловця

Планую пройти від Сянок до Воловця, але знайшов опис тільки частини свого маршруту - по Вододільному від Сянок до Біласовиці... Хтось може описати маршрут між Біласовицею та Воловцем через Верецький перевал та г.Жупани? Як там з водою? Де краще стати?
4 Kommentare
 
Nur registrierte Benutzer können Kommentare zum Forum hinzufügen
Anmelden oder Registrieren
Яр
2022, 7 Oktober, 03:14
Легенда про 14 туристичний шлях!!! короче, таке питання: завтра буду йти від Пікуя до Сірої Кичери і на сайті Воловця та в записках 10ти річної давності надибав інфу про так званий 14 т.ш., що веде не через Біласовицю, а навколо, через Латірський перевал(!!!), але на жодній електронній мапі я не знайшов шматку цього шляху від Латірського перевалу до г. Сіра Кичера!!! стало цікаво!!! ЧИ ВАРТО СПРОБУВАТИ ПРОЙТИ ЗА МАПОЮ З САЙТУ ВОЛОВЦЯ??? хто ходив, дорога там взагалі ще є???
Яр
2022, 2 Oktober, 10:46
Буду радий порадам та застереженням.
Яр
2022, 2 Oktober, 10:45
Приблизний маршрут та таймінг: 1й день: зустріч 9:30, 10:00 вихід, ввалюємо десь км 24-27, але не меньше ніж до Панської Долини; 2й: на розслабоні доповзаємо до г.Пікуй, спускаємся, глузуємо з «безнаплічників», бо їм ще гребти вгору, обідаємо в Білосовиці (бажаючі можуть зійти з маршруту та їхати своєю дорогою), підгрібаємо під г.Сіра Кичера, де і ночуємо; 3й: до Воловця майже 19 км і тому квитки в мене на 23тю годину, на розслабоні збираємось, повземо історичним маршрутом і розглядаємо пам‘ятники Верецького перевалу… потяг
Яр
2022, 2 Oktober, 10:44
Всім привіт! Є бажання вихопити погодне вікно та прогулятись Вододільним від Сянок до Воловця червоним маршрутом (62 км=24+20+18) за три дні 07-09.10.22 Запрошую бажаючих приєднатись!
 

Sie können die mobile Anwendung "Wandern Karpaten" verwenden, um mit dem Forum zu arbeiten. Deine Gespräche werden immer bei dir sein