Forum • Загальне обговорення   •   629
  •     Roman Gelembjuk   •   18 Oktober, 06:19

Для чого цей форум

Я створив новий інструмент для зручних дискусій про Карпати. Мені не подобається як обговорюються різні теми про Карпати зараз. В основному вони ведуться у Фейсбуці. На мою думку це не зручно. Піднімається цікава тема , обговорюється, а потім губиться десь у глибині . Потім може виникнити знову і далі загуубитися. Я вирішив створити нове місце для наших розмов та дискусій. Тут нічого не загубиться. Цей форум буде працювати на вебсайті https://vpohid.com.ua/ , а також у мобільному додатку "В Похід Карпатами". Мобільний додаток буде оптимізовано для роботи з інтернет зв'язком низької якості. Там де фейсбук не грузиться, цей інструмент буде працювати повноцінно, за рахунок оптимзації об'єму даних, які передаються. Щоб можна було спілкуватися в горах, з найменшим покриттям мобльним зв'язком. Приємного всім спілкування!
9 Kommentare
Nur registrierte Benutzer können Kommentare zum Forum hinzufügen
Anmelden oder Registrieren
Ігор
30 Kann, 07:27
Хороша задумка. Думаю що народ підтянеться і ресурс допоможе багатьом туристам. Дякую авторам за ідею і впровадження у життя даного додатку.
Kavendish AronVit
9 Kann, 10:36
Дякую, дуже корисно!
Александр Шпара
28 April, 14:07
Автору огромное спасибо.
Юрий Иванченко
3 März, 17:45
дякую, супер!
Віталій Диблюк
3 Februar, 13:24
Подяка автору, подальших успіхів та вдосконалень.
Тім
21 Januar, 19:59
Дуже круто що цей форум є ! Повага авторові додатку.
Андрей Петров
30 Dezember, 13:05
Отлично!
MyEduPath
24 Oktober, 05:47
Коли буде "в похід карпатами" для iphone?
Doubush Roman
19 Oktober, 08:18
Супер!
 

Sie können die mobile Anwendung "Wandern Karpaten" für Android verwenden, um mit dem Forum zu arbeiten. Deine Gespräche werden immer bei dir sein

Anwendung Installieren